Gaujas tramvajs uzsāk piekto sezonu olimpiskās krāsās

Gaujas tramvajs uzsācis savu piekto jubilejas sezonu, un to pavadīs sportiskās noskaņās par godu Latvijas IV olimpiādei, kas no 2016. gada 1. līdz 3.jūlijam notiks Valmierā, un XXXI Vasaras olimpiskajām spēlēm Riodežaneiro, kas norisināsies no 5. līdz 21.augustam.

Tramvajs nokrāsots Vasaras olimpisko spēļu logo krāsās – zilā, zaļā un dzeltenā, atbalstot mūsu sportistus, kuri šovasar piedalīsies Latvijas IV olimpiādē un XXXI Vasaras olimpiskajās spēlēs Riodežaneiro. Gaujas tramvaja kapteiņi šajā sezonā priecēs ar īpašiem stāstiem ne tikai par Valmieru un tās apkārtni, bet arī par Valmieras sportistiem – olimpiešiem. Turklāt vasarā ar kādu no viņiem būs iespējams pat satikties uz Gaujas tramvaja klāja.

Izbrauciens ar Gaujas tramvaju ir izklaidējoša atpūta gan ģimenei, gan draugu un kolēģu kompānijām. Gaujas tramvajs kursē noteiktos laikos, ļaujot iepazīt Valmieru no neierasta leņķa – Gaujas. Brauciens notiek profesionāla gida – kapteiņa vadībā, kurš vienlaicīgi vada tramvaju un iepazīstina braucējus ar dažādiem interesantiem stāstiem par Valmieru. Viena brauciena ilgums – 40 minūtes. Pieteikties un rezervēt grupu braucienus var, zvanot pa tālruni 2782822127828221. Plašāka informācija šeit.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
5. Latgales gliemežu skriešanās čempionāts Preiļu novada TIC
Preiļu parka svētkos, 2. augustā norisinājās 5. Latgales gliemežu skriešanās čempionāts | Skatīt vairāk
Latvija
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 27.08.2025 - 10.09.2025 TOP 12 populārākie tūrisma objekti Bauskā Bauskas TIC
Lai neapmaldītos plašajā piedāvājumā un nepalaistu garām objektus, kurus ērtsapskatīt, esam sagatavojuši “TOP 12 populārāko tūrisma objektu” | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 08.09.2025 - 14.09.2025 Dāliju izstāde Mežotnes pilī Bauskas TIC
Mežotnes pils apmeklētājiem būs iespēja baudīt krāšņu dāliju izstādi. | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 08.09.2025 - 14.09.2025 ADD STORY -  brīvdienu māja Rēzeknē! Rēzeknes pilsētas TIC
Atpūties pašā pilsētas sirdī pie Kovšu ezera un izbaudi mieru ar visām ērtībām, saunu, privātu pludmali un aktīvās atpūtas iespējām. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::1.05902195sec.