23. oktobris vēsturē: Iznāk pirmais «iPod»

Tikai 2001. gada 23. oktobrī pie pircējiem nonāca pati pirmā mediju atskaņošanas ierīce “iPod”. Tobrīd vēl neviens nespēja iedomāties, ka šīs ierīces nākotne būs tik īsa, jo… šobrīd taču gandrīz visu aizstāj telefons.

“iPod” dažas versijas var kalpot arī kā datu glabāšanas ierīces – piemēram, tajos varēja saglabāt fotoattēlus, mūziku un citas lietas.

“iPod” pārdošana sita augstu vilnī līdz… 2010. gadā tā popularitāti pārsita “iPhone”. Bet 2017. gadā ražotājs “Apple” pārstāja ražot atsevišķus mūzikas atskaņotājus.

Ja tā padomā, tad, attīstoties tehnoloģijām, “iPod” tiešām savu laiku ir pārdzīvojis, jo mūsdienās visas tā funkcijas ir pārņēmis viedtālrunis, kļūstot par ierīci, no kuras ne tikai var zvanīt, rakstīt e-pastus, pārvaldīt sociālos tīklus, bet bez tās nevar pat apmaksāt rēķinus.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Jezupovas (Juzefovas) muižas parks TAKA
Jezupovas (Juzefovas) parks ir veidots 19. gadsimtā holandiešu stilā, mūsdienās ir saglabājusies tikai neliela daļa no muižas parka. | Skatīt vairāk
Medumu parks un taka TAKA
XX gs. sākumā pie Medumu ezera Sanktpēterburgas botāniskā dārza pārzinis Lackis iekārtoja Medumu parku. | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 01.07.2025 - 08.07.2025 Publikācija “TRAĶU REĢIONA GARŠU KRĀSAS” Trakai TIC
Publikācija “TRAĶU REĢIONA GARŠU KRĀSAS” | Skatīt vairāk
Tava sapņu atpūta Spānijā!  Latvia Tours - Berga bazārs
Perfekta lokācija, skaistas pludmales, izcils ēdiens un Vidusjūras saule! Sazinies ar mani, lai rezervētu vai saņemtu personalizētu piedāvājumu! | Skatīt vairāk
no 675 EUR

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::6.62560701sec.