30. jūnijs vēsturē: tiek izdota Mārgaretas Mičelas grāmata «Vējiem līdzi»

“Vējiem līdzi” ir amerikāņu rakstnieces Mārgaretas Mičelas romāns, kas pirmo reizi tika publicēts 1936. gada 30.jūnijā. Tas risinās uz Amerikas pilsoņu kara fona, un tā centrā ir Skārletas O’Hāras – temperamentīgas Dienvidu skaistules – un vīrišķīgā avantūrista Reta Batlera mīlas stāsts.

“Vējiem līdzi” kopš izdošanas bija populārs amerikāņu lasītāju vidū, un tas bija amerikāņu daiļliteratūras bestsellers 1936. un 1937. gadā. 2014. gadā, veicot aptauju par populārākajām grāmatām, tika atklāts, ka šī grāmata ir otra iecienītākā grāmata amerikāņu lasītāju vidū, tieši aiz Bībeles. Visā pasaulē ir izdrukāti vairāk nekā 30 miljoni grāmatas eksemplāru.

Autore par grāmatu 1937. gadā saņēma Pulicera balvu daiļliteratūrā. Pēc grāmatas motīviem tika uzņemta 1939.veidotā filma ar tādu pašu nosaukumu, kas tiek uzskatīta par vienu no lielākajām jebkad uzņemtajām filmām, kā arī 12. Oskara balva pasniegšanas ceremonijā saņēma Oskara balvu par labāko filmu. Vējiem līdzi ir vienīgais Mičelas romāns, kas tika publicēts viņas dzīves laikā.

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Īsie Luksus kruīzi ar Sea Cloud  CRUISEcentre
Majestātiski burinieki, ekskluzīvi maršruti un augstākās klases apkalpošana - kruīzos ar luksus Sea Cloud. // 3-4 naktis | Skatīt vairāk
no 2190 EUR
Nodarbības skolēniem Naujenes muzejā Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
Naujenes Novadpētniecības muzejs aicina skolēnus un pedagogus iepazīt Augšdaugavas novada kultūrvēsturi, dabu un tradīcijas piedaloties izglītojošās | Skatīt vairāk
Īsās brīvdienas Eiropas pilsētās  Estravel Latvia
Lidojums no Rīgas, transfēri un 7 naktis viesnīcā, izvēlētā ēdināšana | Skatīt vairāk
no 310 EUR
Slutišķu vecticībnieku lauku sēta Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
Slutišķu ciems ir autentiska apdzīvota sādža, kur apmeklētāji var iepazīties ar unikālām Latgales vecticībnieku kultūras un sadzīves | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2026 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2026 1st-studio.com

 
Total Timed::0.51704693sec.