25. maijs vēsturē: PSRS tiek pie vēsturē pirmā prezidenta

1990. gada 25. maijā par pirmo un arī vienīgo Padomju Savienības prezidentu tika pasludināts Mihails Gorbačovs. Viņa valdīšana laiks bija īss, proti, līdz 1991. gada 25. decembrim, kad PSRS arī sabruka.

Mihails Gorbačovs dzimis 1931. gada 2. martā. Pirms prezidentūras viņš bija PSRS Komunistiskās partijas ģenerālsekretārs, vēlāk PSRS Augstākās Padomes priekšsēdētājs, bet pēc tam tapa par vēsturē pirmo un pēdējo PSRS prezidentu.

1990. gadā Mihails Gorbačovs  saņēma Nobela prēmiju, kā līderis, kuram ir ļoti svarīga loma pasaules miera procesa attīstībā.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Dinaburgas pilsdrupas un pils makets Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
Dinaburgas pili Naujenes pilskalna vietā 1275. gadā uzcēla Livonijas ordeņa mestrs Raceburgas Ernests. Mūsdienās ir saglabājušās pils drupas. | Skatīt vairāk
Miegains pie stūres pēc darba? Republikas laukuma klīnika
Poligrāfija ir miega izmeklējums, ar kura palīdzību var diagnosticēt miega apnoju. | Skatīt vairāk
Seno amatu darbnīca “Klēts” Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
Seno amatu darbnīca “Klēts” izveidota Raiņa mājā Berķenelē. Tajā ierīkota dažādu seno amatu ekspozīcija un daudzfunkcionāla telpa dažādu | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 26.01.2026 - 02.02.2026 Sarkaņkalns–sniega prieki 7km no Rēzeknes! Rēzeknes pilsētas TIC
Sarkaņkalns – ziemas prieki un piedzīvojumi visiem! Slēpo, snovo, izbaudi dabu un izklaidi! | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2026 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2026 1st-studio.com

 
Total Timed::0.18558311sec.