14. novembris vēsturē: ASV atzīmē automobiļu drošības jostu dienu

14. novembris vēsturē: ASV atzīmē automobiļu drošības jostu dienu

Katru gadu 14. novembrī ASV atzīmē automobiļu drošības jostu dienu, šādi kārtējo reizi atgādinot, ka tas ir jādara, un šāda darbība var palīdzēt glābt dzīvību, neatkarīgi no tā, vai esat šoferis, vai arī pasažieris.

Drošības jostas automobiļos pastāv jau kopš 19. gadsimta. Pirmo patentu ASV par drošības jostu saņēma Edvards Dž. Klaghorns. 20. gadsimta trīsdesmitajos gados drošības klēpja jostas bija kā ieteikums transportlīdzekļu ražotājiem, un tās sāka ieviest arī sabiedriskajā transportā, piemēram, tramvajos, šādi pasargājot pasažierus straujas bremzēšanas vai negadījuma laikā.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 11.12.2025 - 15.12.2025 Ziemassvētki un Jaunais gads Estravel Latvia
Ziemassvētki un Jaunais gads // Atpūta kūrortā. Piedāvājumi 3, 4, 7, 8, 11 un 14 naktīm. Pēdējās vietas | Skatīt vairāk
no 779 EUR
Darbnīca "URTAWOOD" Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
Darbnīca URTAWOOD – vieta, kur sastapt mūsdienīga dizaina kvalitatīvus koka izstrādājumus. | Skatīt vairāk
Gardas picas un bezmaksas piegāde! Domino`s Pizza
🍕 Domino's Pizza ir lielākā picu ķēde pasaulē ar vairāk nekā 20 000 restorāniem visā pasaulē. Domino's - amerikāņu garšīgo picu zīmols! | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::2.50945997sec.