22. jūlijs vēsturē: Atdzimst alus ražošana Rēzeknē

Pēc pusotra gada pārtraukuma 2009. gada 22. jūlijā tika paziņots, ka tiek atjaunota alus ražošana Rēzeknē. Darītavas īpašniecei “DFD” radās jauni saimnieki, un tad arī tika paziņots par alus ražošanas ar precu zīmi "Rēzeknis Bryuvers”.

Rēzeknē alu ražoja jau kopš 19. gadsimta beigām. 2004. gadā Rēzeknē tika izveidota jauna alus ražotne, un tad ari dienas gaismu ieraudīija "Rēzeknis Bryuvers".

2008. gada ekonomiskās krīzes iespaidā radušos finansiālo zaudējumu dēļ ražošana tika pārtraukta.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 26.08.2025 - 04.09.2025 Dziesmots koncertstāsts Mazmežotnes muižā Bauskas TIC
Pie klausītājiem Mazmežotnes muižā ar dziesmotu koncertstāstu “Mūsu Mežā” dodas mūziķis, solists un dziesmu autors Andris Baltacis. | Skatīt vairāk
Latvija
Pārgājieni, izaicinājumi un uzdevumi EnterGauja
Izzini Gaujas Nacionālo parku un Latviju kopā ar Latvian Routes maršrutiem! | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 02.09.2025 - 05.09.2025 Ventspils muzeja piedzīvojums skolēniem Ventspils TIC
No 2. līdz 7. septembrim īpašs piedāvājums! Ventspils muzejs dāvā bezmaksas akciju skolēniem "Muzeja ABCD" un iespēju saņemt bezmaksas ieeju visās | Skatīt vairāk
Eiropas kultūras mantojuma dienas Bauskā  Bauskas TIC
Iepazīsties ar Eiropas kultūras mantojuma dienu pasākumiem Bauskas novadā! | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::3.36373496sec.