18. augusts vēsturē: Atdzimst viesnīca «Rīdzene»

1999. gada 18. augustā pēc pilnīgas atjaunošanas tika atklāta viesnīca “Park Hotel Rīdzene” – viesnīca, ko iepriekš pazina ar nosaukumu “Rīdzene”, bet tagad tā ir “Radisson Blu Ridzene Hotel”.

"Radisson Blu Ridzene Hotel" atrodas Rīgas centrā starp diviem skaistiem parkiem un tuvu daudziem nozīmīgiem apskates objektiem un Vecrīgai. No daudziem mūsu numuriem un luksusnumuriem paveras skats uz skaisto vecpilsētu vai parku. Paveras burvīgs skats uz Esplanādes parku, brokastojot siltumnīcai līdzīgā vidē restorānā “Piramīda”.

Viesnīca ir uzņēmusi daudz svarīgu viesu savās pastāvēšanas laikā. Un nav arī noslēpums, ka tajā mitinājies viens no pasaules pazīstamākajiem futbolistiem – Krištianu Ronaldu, kad Portugāles futbola valstsvienība aizvadīja spēles Rīgā. 

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Viesnīca “Sventes muiža” **** TAKA
“Sventes muiža” ir mājīga, pagājušā gadsimtā celta muiža, kurā iekārtota 4-zvaigžņu viesnīca. | Skatīt vairāk
Latviešu biedrības nams aicina uz svinībām Liepājas reģiona TIB
Šoruden Liepājas Latviešu biedrības nams svin 90 gadu pastāvēšanas jubileju, tāpēc aicinām liepājniekus un pilsētas viesus kļūt par daļu no | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 29.10.2025 - 08.11.2025 “Lielais dzintars” aicina uz koncertu  Liepājas reģiona TIB
7. un 8. novembrī plkst. 19.00 Liepājas koncertzāle “Lielais dzintars” aicina klausītājus pievienoties desmitgades svinību kulminācijai. | Skatīt vairāk
Uzņēmumi


Radisson Blu Rīdzene Hotel
,

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::2.49760103sec.