Lieta, kura atvieglos gatavošanos ceļojumam

Ceļošana ir brīnišķiga, bet daudzi jau rūdīti ceļotāji piekritīs tam, ka vienas no vislielākajām galvassāpēm sagādā ceļojuma bagāža. Nesen atklātā interneta vietne Travel Packing Checklist varētu palīdzēt tev mazināt ne tikai galvassāpes, bet arī nevajadzīgo ceļojuma mantu sarakstu.

Travel Packing Checklist (travelpackinchecklist.com) mērķis ir palīdzēt jaunajiem un jau pieredzējušajiem ceļotājiem, būt pilnībā sagatavotiem, vēlamajam galamērķim. Daļa no mums saprot, ka begāža var izvērsties par dārgu prieku ceļojot, un bieži vien kāds atminas, ka kaut ka tiešām vajadzīgs ir atstāts mājās. Šī mājas lapa sniedz dažādus padomus un trikus, kā iepakot līdzi vēlamās mantas, kā arī , ko tieši ņemt līdzi ceļojumā. 

Nepieciešamo mantu saraksts tiek piedāvāts no cilvēka ievadītā galamērķa, attiecīgi mājas lapa piedāvās savu ieteicamo un nepieciešamo mantu sarakstu, pēc kura tu vari vadīties, gatavojoties ceļojumam.

Mājas lapā ir aplūkojamas arī atsauksmes par dažādiem rīkiem un produktiem, piemēram, mugursomām, dažādiem ceļojumu piederumiem, apģērbu un elektroniku. Tā piedāvā tev visu, pat sastādīt tavu ikdienas garderobi ceļojuma laikā. 

Uz doto brīdi, jums ir iespēja iepazīties ar ceļojuma sarakstu tikai ar dažiem galamērķiem, kā – Eiropu, Japānu, Dienvidameriku un Taizemi, bet ar laiku šis saraksts tiks papildināts. 

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Spānijas pludmales Estravel Latvia
MAIJĀ sākas lidojumu sezona uz Spānijas pludmalēm! Lidojums no Rīgas, 7 naktis viesnīcā, izvēlētā ēdināšana | Skatīt vairāk
no 635 EUR
Eiropas Luksus upju kruīzu AKCIJA! Estravel Latvia
5* līmeņa naktsmītnes // pirmās klases ēdināšanas pakalpojumi // kuģa piestāšana pilsētu, ciematu sirdī // ekskursijas | Skatīt vairāk
no 1949 EUR
Augšdaugavas novada pasākumu plāns Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
Ielūkojies afišās, atzīmē savā kalendārā svarīgākos datumus un tiekamies pasākumos! | Skatīt vairāk
Dinaburgas pils taka Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
Apmēram 1 km gara taka, kas ved līdz Dinaburgas pilsdrupām un pils maketam. Taka piedāvā lielisku iespēju iejusties bruņinieku vidē. | Skatīt vairāk
Uzņēmumi


1st-studio.com
,


Novatours
,


Rixwell Old Riga Palace Hotel
,


Turkish Airlines
,

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2026 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2026 1st-studio.com

 
Total Timed::0.13076305sec.