Tūristiem, kuri daudz ceļo, iesaka vakcinēties pret masalām

Pasaulē ir strauji pieaudzis to ceļotāju skaits, kuri 2019.gada laikā ir saslimuši ar masalām.

Sevišķi bīstami galamērķi šai slimībai ir Taizeme, Jaunzēlande, Nigērija, Kongo un Ukraina. Vakcinēties vajag vismaz 15 dienas pirms ceļojuma un tas jāizdara tikai vienu reizi, ja tas pēdējo reizi ir darīts vismaz 50 gadus atpakaļ. 

Masalas ir ļoti lipīga akūta vīrusu infekcijas slimība, kas izplatās gaisa pilienu, kā arī tieša kontakta ceļā. Iespējamība saslimt ar masalām ir jebkuram neimūnam cilvēkam (iepriekš nav vakcinēts pret masalām vai nav slimojis ar masalām), kurš ir nonācis kontaktā ar saslimušo vai uzturējās telpās, kurās pēdējo divu stundu laikā atradies masalu slimnieks. Masalas var būt ļoti nopietna slimība, jo tās var norisēt ar smagām komplikācijām.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Pārgājiens “Virešu medus pankūkas” Smiltenes TIC
22. martā ar pārgājienu “Virešu medus pankūkas” turpināsies Smiltenes novada TIC organizētais pārgājienu cikls 2026. Dalība ir bez maksas. | Skatīt vairāk
Sagatavo muguru jaunajai dārza sezonai! Rehabilitācijas centrs Jaunķemeri
Priecāsimies parūpēties par Jūsu muguras veselību, lai dārza sezonu var uzsākt bez sāpēm. Procedūras, nodarbības un fizioterapeita konsultācija - | Skatīt vairāk
no 457 EUR
 Sventes ezera taka Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
Sventes ezera taka atrodas vairākus kilometrus no Jaunsventes parka, iet gar Sventes ezeru. | Skatīt vairāk
Tez Tour
NEDĒĻAS LASĪTĀKAIS
Populārakie piedāvājumi
APMEKLĒTĀKIE UZŅĒMUMI
Baltijas tūrisma objekti

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2026 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2026 1st-studio.com

 
Total Timed::0.31519604sec.