«Boeing» investēs mākslīgajā intelektā

Pasaulē lielākā aviācijas kompānija "Boeing" paziņojusi, ka investēs kompānijā "SparkCognition", kas specializējas mākslīgā intelekta izstrādē un mašinērijā, kā arī tehnoloģiskajā drošībā.

"SparkCognition", kas atrodas Amerikas Savienoto Valstu pilsētā Ostinā, Teksasas štatā šobrīd ir uzskatāms par vienu no mašinēriju mācīšanās tehnoloģiju līderiem, jo izgatavo kognitīvu, uz datiem balstītu analīzes platformu un nodrošina datu tehnoloģijas dažādu nozaru uzņēmumiem.

Paredzams, ka "Boeing", kopā ar citiem investoriem, investēs vismaz 32 miljonus ASV dolāru pirmajā uzņēmuma attīstības kārtā. Kā norāda eksperti, starp investoriem ir daudzas "Fortune 100" un "Fortune 1000" kompānijas. Žurnāla "Fortune" ikgadējais tops apkopo pasaules lielākās un veiksmīgākās kompānijas, kā arī to vadītājus.

Kā norāda vairāki investori, viņiem ir pamats uzskatīt, ka jaunā kompānija – "SparkCognition" veiks tehnoloģisku pārvirzi no esošā mākslīgā intelekta tehnoloģijām uz jaunu – un nozarē tiks ieviestas jaunas, revolucionāras metodes. Jau šobrīd šī kompānija ir viens no līderiem nozarē, bet tā vēl tikai sāk savu attīstību.

The "Boeing Company" ir aviācijas, kosmiskās un militārās tehnikas kompānija. To 1916. gadā dibinājis Viljams Boings. Uzņēmuma galvenais birojs atrodas Čikāgā, ASV. "Boeing" ir liekākais aviācijas tehnikas ražotājs pasaulē pēc ienākumiem, noslēgtiem līgumiem un piegādēm, otrs lielākais aerokosmisko un aizsardzības sistēmu kontraktors pasaulē. Pamata ražošanas jaudas kompānijai ir izvietotas tādās pilsētās kā Sietlā un Sentluisā, ASV.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu


 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 28.05.2025 - 05.06.2025 Bruģa Bumba 2025 Liepājas reģiona TIB
Liepājas vasaras ielu basketbola čempionāts “Bruģa bumba” tiks atklāts 31. maijā un visas vasaras garumā paredzēti seši posmi. | Skatīt vairāk
Vecsalienas (Červonkas) muižas pils TAKA
Vecsalienas (Červonkas) muižas pils celta 1870. gadā neogotikas stilā un izvietota 19.gs. veidota parka ieskāvumā. | Skatīt vairāk
Lielbornes muiža un parks TAKA
Lielbornes muiža ir vienīgais muižas komplekss, kas saglabājies dabas parka „Daugavas loki“ teritorijā. Šobrīd apskatāma, iespējams, 18. gs. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::7.97935295sec.