Viesnīcu klienti no Dānijas – visgodīgākie

Daudzi ceļotāji pēc viesnīcas numura durvju atvēršanas izbauda prieka pilnu mirkli, novērtējot viņiem sniegtās ērtības, interjera priekšmetus un citus labumus – grezno globusu, izsmalcinātās mēbeles, luksusa gultas piederumus.

Tomēr, kā liecina Hotels.com veikta starptautiska pētījuma rezultāti, 35 procenti viesnīcu viesu kaut reizi hoteļu numuros nočiepuši kādu no vērtīgajiem priekšmetiem, lai tik pat patīkamu atmosfēru uzburtu, pārrodoties mājās.

Lai gan lielākā daļa viesnīcu klientu visā pasaulē (65 procenti) atzīst, ka nekad iepriekš uz mājām nav ņēmuši priekšmetus no viesnīcu istabām – izņemot tualetes piederumus (tos, šķiet, ņem visi) – dāņu tūristi, balstoties uz aptaujas datiem, uzskatāmi par visgodīgākajiem – 88 procenti no viņiem apgalvo, ka viesnīcu numuros nekad neko nav nočiepuši.

Valstis ar godīgākajiem viesnīcu klientiem: cik procentu respondentu atzinuši, ka nekad neko nav zaguši viesnīcu numuros; Hotels.com pētījuma dati:

1. Dānija: 88%
2. Nīderlande: 85%
3. Norvēģija: 84%
4. Brazīlija: 81%
5. (4.) Kanāda: 81%
6. (4.) Honkonga: 81%
7. Itālija: 80%
8. Krievija: 79%
9. Taivāna: 78%
10. (9.) Dienvidkoreja: 78%

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu


 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Auto-foto orientēšanās spēle Valmieras novada Tūrisma pārvalde
No 1. līdz 30. novembrim ikviens piedzīvojumu entuziasts aicināts piedalīties aizraujošā auto-foto orientēšanās spēlē “Medību sezonas noslēgums"! | Skatīt vairāk
Raiņa māja Berķenelē Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
Berķeneles pusmuižā ir pagājusi Latvijas izcilā dzejnieka, tulkotāja, drāmas meistara, politiskā un sabiedriskā darbinieka Raiņa (1865 – 1929) | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 12.11.2025 - 18.11.2025 Pasaku brīvdienas outlet ciematā ViaJurmala
No 15.-18. novembrim katru dienu no 12:00 - 15:00 pie INFO centra. | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 13.11.2025 - 19.11.2025 Burtnieka zandarta dienas Valmieras novada Tūrisma pārvalde
No 15. līdz 18. novembrim aicinām apvienot patriotisku noskaņu ar kulināru baudījumu Burtnieka zandarta dienās Valmieras novada restorānos un | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::0.32981586sec.