Virtuālā izstādē var apskatīt vairāk nekā 800 darbus, kas saistīti ar Frīdu Kalo

Interaktīvā tiešsaistes izstādē ikviens interesents var apskatīt vairāk nekā 800 darbus, kas saistīti ar Frīdu Kalo.

Frīdas Kalo portrets kalpojis par iedvesmu ne vien citiem, bet arī pašai māksliniecei. No viņas pašas dzīves laikā uzgleznotajiem 200 darbiem vismaz 55 ir viņas pašportreti. Kad māksliniecei jautāja, kāpēc viņa zīmē tik daudz pašportretus, Kalo atbildēja: "tāpēc ka es esmu tik bieži viena un... tāpēc ka es esmu subjekts, ko vislabāk zinu!".

Tagad ikviens mākslinieces cienītājs lietotnē "Google Arts & Culture" var apskatīt vairāk nekā 800 darbus, kas saistīti ar Frīdu Kalo. Google šo kolekciju izveidoja, sadarbojoties ar 33 muzejiem visā pasaulē, tostarp Frīdas Kalo muzeju un citiem. Apkopotā virtuālā kolekcija ir neticami krāšņa un ved detalizētā ekskursijā, ko var baudīt ikviens, kam ir interneta pieslēgums.

Magdalēna Karmena Frīda Kalo i Kalderona (spāņu: Magdalena Carmen Frida Kahlo y Calderón) bija meksikāņu gleznotāja. Dzimusi 1907. gada 6. jūlijā, mirusi 1954. gada 13. jūlijā. Gleznojusi jauktā reālisma un simbolisma stilā, ietekmējoties no Meksikas indiāņu mākslas. Tiek pieskaitīta arī pie sirreālistiem, kaut arī pati Frīda Kalo to noliedza. Komunistu atbalstītāja. Viena no feminisma ikonām.

Izstādi var apskatīt https://artsandculture.google.com/project/frida-kahlo.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 14.03.2026 - 21.03.2026 Rēzeknes simbols “Vienoti Latvijai” Rēzeknes pilsētas TIC
Atklāj Latgales Māras stāstu – brīvības simbolu, iznīcinātu un tautas atjaunotu. | Skatīt vairāk
Citāda TURCIJA! Latvia Tours
Izbaudi ekskluzīvu atpūtu Turcijas saulainajās pludmalēs, Bodrumas eleganci un citu reģionu neaizmirstamos piedzīvojumus – saule, jūra un luksuss | Skatīt vairāk
no 507 EUR
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 12.03.2026 - 17.03.2026 Parks cilvēkam. Cilvēks parkam. Madonas TIC
Seminārā ar praktiskiem padomiem un teorētiskām zināšanām dalīsies nozares profesionāļi – dažādu Latvijas parku veidotāji. | Skatīt vairāk
50 EUR
Maija brīvdienas kruīzā ar Costa CRUISEcentre
Vidusjūras kruīzi - 3-7 naktis, ēdināšanas pakalpojumi, izklaide uz kuģa. | Skatīt vairāk
no 379 EUR

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2026 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2026 1st-studio.com

 
Total Timed::0.56024599sec.