Somu lācim varēs sekot līdzi internetā

Somijas teritorija ir klāta plašām mežu platībām, tāpat kā daudzas citas valstis. Taču Somijas meži ir vieni no labākajiem Eiropā, lai varētu novērot vienus no lielākajiem plēsīgajiem dzīvniekiem – lāčus. Tagad nav nepieciešams slēpties krūmos, lai varētu vērot šos dzīvniekus, bet gan var apmeklēt kompānijas Wild Brown Bear mājaslapu internetā un pieslēgties videonovērošanas sistēmai „BearCam”.

Vietējās tūrisma kompānijas somu taigā piedāvā daudzas dzīvnieku un putnu novērošanas un fotogrāfēšanas tūres profesionālu gidu pavadībā.

Bez tam, jau kopš šī gada pavasara kompānijas Wild Brown Bear mājaslapā var apskatīt savvaļas brūnos lāčus, kuri mājo Somijas austrumu reģionā, pavisam netālu no robežas ar Krieviju. Testa režīmā savvaļas lāču novērošana jau notika pagājušā gada vasarā.

Jāatzīmē, ka vislabākais laiks, lai novērotu lāčus ir nakts periods no aprīļa beigām līdz augusta sākumam. Aprīlī mostas lāču mātītes, bet lāču mammas kopā ar bērniem no migas izlien tikai jūnijā. Tāpat arī vasaras sākumā var uzņemt labus fotoattēlus, jo naktis ir īsas un gaišas. Taču nav jāskumst arī tumšajā laika periodā, jo videokameras ir aprīkotas arī ar infrasarkano gaismu.

Sīkāka informācija: www.wildbrownbear.fi/en

 

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Sēnas upes kruīzs - romantiska atpūta CRUISEcentre
Īsie upju kruīzi ar Croisi Europe /Premium klase/ | 3 naktis no Parīzes no 450 € / personai // frbruāris-marts, novembris | Skatīt vairāk
no 450 EUR
Slēpošanas bāze “Egļukalns” Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
Kalnu slēpošanas bāze EGĻUKALNS atrodas Latvijā visaugstākajā Augšzemes augstienē. | Skatīt vairāk
30% Arktiskā Norvēģija ar ekspedīciju kuģi CRUISEcentre
7 naktis uz kuģa MS Spitsbergen, izvēlētās klases kajītē, pilna pansija, tai skaitā dzērieni, īpaši pasākumi, ekskursijas, lekcijas un aktivitātes | Skatīt vairāk
no 3912 EUR
Jaunas Atlkaides jaunā mēnesī! Estravel Latvia
Piedzīvojumu ceļojumu Marta atlaides un Pēdējā brīža cenu atlaides ir klāt! // Ceļojumi visā pasaulē - autentiska pieredze! | Skatīt vairāk
no 379 EUR

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2026 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2026 1st-studio.com

 
Total Timed::0.80199385sec.