Ir izdota jauna karšu sērija «Ar karti dabā»

"Karšu izdevniecība Jāņa sēta" šāgada tūrisma sezonas sākumā laidusi klajā jaunu karšu sēriju "Ar karti dabā". Tā ir kā loģisks turpinājums Lielā Latvijas atlanta pirmizdevumam, piemērojot apjomīgo atlantu ērtai un drošai lietošanai dabā arī sliktos laika un apvidus apstākļos. Jaunās sērijas izdevumiem katra lapaspuse ir laminēta, tādējādi tie ir padarīti izturīgāki pret mitrumu un dažādiem aktīvas lietošanas radītiem bojājumiem, savukārt spirāles iesējums ļauj tos ērti pāršķirt un lietot. Lietotāju ērtībām Lielā Latvijas atlanta karte mērogā 1:100 000 (1 cm kartē = 1 km dabā), kas ir detalizētākā plašam lietotāju lokam pieejamā karte par visu Latvijas teritoriju, ir sadalīta četru novadu – Kurzeme, Zemgale, Vidzeme, Latgale – izdevumos. Katru no tiem papildina lielāko pilsētu plāni. 

Jaunās sērijas izdevumu būtība ir darboties kā precīzam instrumentam apvidus apstākļos (uz ceļa, upē, mežā), palīdzot tās lietotājam noteikt atrašanās vietu, plānot savu turpmāko ceļu. Priekšrocība salīdzinājumā ar navigācijas iekārtās, viedtālruņos un datorplanšetēs pieejamām kartēm ir to pārskatāmība, detalizācija, kā arī iespēja lietot kartes jebkādos apstākļos un ilgumā, neatkarīgi no iekārtu akumulatoru darbības laika vai interneta pieejamības.

Īpaši ir padomāts par aktīvā tūrisma cienītājiem – tiem, kuri pārvietojas ar velosipēdiem vai laivām. Pirmo reizi šāda mērogā kartēs visā Latvijas teritorijā laivojamām upēm esam norādījuši attālumus (ik pa upes kilometram, lai viegli varētu sekot līdzi nobrauktajam un plānot atlikušo ceļu), kā arī iezīmējuši lielāko daļu ar standarta apzīmējumu dabā marķēto velomaršrutu.

Karšu sērija ir tapusi sadarbībā ar AS "Latvijas valsts meži" zīmolu "Mammadaba", kartēs ir atzīmēti "Mammadaba" nozīmīgākie apskates un atpūtas objekti, sniegti  apraksti par šiem objektiem un piedāvātajiem pakalpojumiem.  

Dodamies ar karti dabā!

Vairāk informācijas interneta vietne www.kartes.lv




KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 11.03.2026 - 31.03.2026 Latgales garšu mēnesis Rēzeknē Rēzeknes pilsētas TIC
1.–31. martā Rēzekne aicina atklāt izsmalcināto Latgales garšu pasauli. | Skatīt vairāk
Latvija
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 26.03.2026 - 01.04.2026 Lieldienu brīvdienu ceļvedis Balvu novadā Balvu TIC
Norises un īpašie piedāvājumi tūrisma uzņēmumos, kultūras un apskates vietās no 2.aprīļa līdz 6.aprīlim. | Skatīt vairāk
Pavasara tūrisma svētki "Tebras pumpurs" Dienvidkurzemes novada tūrisma centrs
18. aprīlī aicinām uz aktīvu un iedvesmojošu pavasara dienu dabā Dienvidkurzemē! | Skatīt vairāk
Lieldienas Piejūras brīvdabas muzejā Ventspils TIC
5. aprīlī no plkst. 12.00 Ventspils Piejūras brīvdabas muzejs aicina ģimenes ar bērniem, draugus un visus pavasara svētku cienītājus uz Lieldienu | Skatīt vairāk
Uzņēmumi


Tukuma TIC
,

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2026 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2026 1st-studio.com

 
Total Timed::0.36164689sec.