Drosminieks ar SUP dēli vienatnē airējas pa Daugavu no Latvijas - Baltkrievijas robežas līdz jūrai

Latvijā netrūkst drosminieku, kuri "deg" par savām sirdslietām un hobijiem. Tāds ir arī Normunds Barinovs, kurš uzsācis ceļojumu ar SUP dēli pa Daugavu no Koškovciem pie Baltkrievijas robežas līdz jūrai.

Kopējais garums, kas jāpievar Normundam Barinovam, ir aptuveni 350 kilometri, kurus viņš plāno vienatnē pieveikt 4 dienās. Piedzīvojums tika uzsākts 2019. gada 24. jūlijā un pirmajā dienā līdz Sventei pieveikti 110 kilometri 13 stundās un 42 minūtēs.

Normunds savus piedzīvojumus apraksta sociālajā tīklā Facebook un ikviens interesents var sekot tiem līdzi.

Pirms piezīvojuma Normunds informēja par savu aptuveno plānu:

"National Geographic Daugava SUP Challenge 2019. Dodos ceļā, lai 24.07.2019. plkst. 5 no rīta sāktu jaunu SUP izaicinājumu - Daugava - no Koškovciem pie Baltkrievijas robežas līdz jūrai. Tie ir aptuveni 350km, ko plānoju noairēt 4 dienās. Atšķirībā no iepriekšējām divām reizēm:

Lielupe 2015 - 139km 2dienās

Venta 2017 - 173km 2 dienās

Daugavu airēšu vienatnē (tikai ar atbalsta komandu uz sauszemes), bet... ja kādam/ai ir vēlēšanās pa ceļam piebiedroties uz ūdens, droši kāpjam uz dēļa jebkurā vietā Daugavā un varbūt pat sanāks uzairēt kopā... "

Aptuvenais grafiks:

  • Wednesday, July 24, 2019; 5:00 AM - 9:00 PM; Koškovci - Svente 110km;

  • Thursday, July 25, 2019; 5:00 AM - 9:00 PM; Svente - Pļaviņas 100km;

  • Friday, July 26, 2019; 5:00 AM - 7:00 PM; Pļaviņas - Ķegums 80km

  • Saturday, July 27, 2019; 5:00 AM - 5:00 PM; Ķegums - Rīga 60km

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Dabas parks “Medumu ezeraine” Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
Dabas parks atrodas Augšzemes aizsargājamo ainavu apvidū. Tas dibināts 1977. gadā kā kompleksais dabas liegums. Kopējā platība 1375 ha. | Skatīt vairāk
Nepalaid garām – piesakies tagad! Latvia Tours - Berga bazārs
Nezaudē iespēju piedzīvot neaizmirstamus brīžus un jaunas vietas – izvēlies savu piedzīvojumu no mūsu populārākajiem maršrutiem! | Skatīt vairāk
no 145.00 EUR
Luknas ezers Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
Luknas ezers ir iecienīta makšķerēšanas, putnu vērošanas un aktīvās atpūtas vieta. | Skatīt vairāk
Sventes ezers Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
Sventes ezers ir Latvijas 10 dziļāko ezeru skaitā. Tas ir līčains un izcili ainavisks ezers, kas ietilpst Augšzemes aizsargājamo ainavu apvidū. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2026 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2026 1st-studio.com

 
Total Timed::1.67993903sec.