Alūksnes ezerā notiks spiningošanas festivāls [1]

22. un 23.05.2010 visus spiningošanas cienītājus aicinām doties uz Alūksni, kur notiks spiningošanas festivāls „Pavasara līdaka Alūksnes ezerā 2010”.

Sacensības rīko Alūksnes novada pašvaldības aģentūra „ALJA”. Dalībnieki sacensībām varēs reģistrēties 22. maijā no pulksten 9 līdz 11 Ziemeru pagasta „Jaunsētās”. 22. maijā sacensības notiks no pulksten 12 līdz 19, bet 23. maijā - no pulksten 6 līdz 14. Pirmajā dienā notiks sacensības spiningošanā, otrajā – spiningošanā un velcēšanā.

Sacensībās varēs piedalīties dalībnieki individuālā konkurencē. Spiningotājiem vecumā no 16 līdz 65 gadiem, izņemot invalīdus, jāuzrāda derīga makšķerēšanas karte, ko varēs iegādāties arī sacensību vietā. Dalība sacensībās ir par maksu un šajā maksā ir iekļauta arī maija mēneša licence sacensību dienā. Dalības maksa vienai dienai ir desmit, bet abām dienām – divdesmit latu.

Galvenās balvas tiks pasniegtas lielākās (smagākās) līdakas ieguvējam, summējot katras dienas loma lielāko līdaku kopējo svaru. Sacensības notiks divās kārtās un katrā no tām lomā drīkstēs paturēt piecas līdakas, kuru garums nav mazāks par 60 cm, atsevišķi reģistrējot lielāko (smagāko) līdaku. Ja vairāku dalībnieku noķerto līdaku svars būs vienāds, uzvarēs garākās līdakas īpašnieks.

Sacensību rīkotāji parūpējušies, lai arī krastā palikušajiem spiningotāju līdzjutējiem vai vienkārši interesentiem šīs dienas būtu saistošas, jo viņiem tiks piedāvāta iespēja piedalīties dažādās atraktīvās nodarbēs.

Ja nepieciešams, sazinoties ar sacensību rīkotājiem pa tālruņiem 26141741 vai 26477147, dalībnieki var pieteikt naktsmītnes un laivas. Sacensību nolikums ir pieejams Alūksnes novada pašvaldības mājas lapā http://www.aluksne.lv/ sadaļā „Sporta ziņas”.

Sacensību dalībniekus gaida balvu fonds Ls 1000 apmērā. Sacensības atbalsta: Alūksnes novada pašvaldība, SIA „DOLE MARINE”, SIA „VIMMO”, SIA „ĒSMA”, SIA BALTIC TRADE COMPANY, SIA „PIE ZVEJNIEKA”, SEB BANKA.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

1 Andris 07/21/2010 20:18 intrasanti

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Medumu parks un taka TAKA
XX gs. sākumā pie Medumu ezera Sanktpēterburgas botāniskā dārza pārzinis Lackis iekārtoja Medumu parku. | Skatīt vairāk
Brīvdienu māja “Pakrasti” TAKA
Brīvdienu māja “Pakrasti” piedāvā 2 guļbaļķu mājas, jauku lauku pirtiņu ar slotām, lapenes pie ezera un pludmali, laivu nomu. | Skatīt vairāk
Silene Resort & SPA TAKA
Silene Resort & SPA ir četrzvaigžņu kūrorts, kas atrodas 30 km attālumā no Daugavpils, gleznainā Sila ezera krastā. | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 17.06.2025 - 22.06.2025 "Rēzeknes pilskalns: Ceļš uz pagātni" Rēzeknes pilsētas TIC
Rēzeknes pilskalns, senākais vēstures liecinieks, piedāvā elpu aizraujošu skatu un atver durvis uz Livonijas ordeņa varenību un Latgales pagātnes | Skatīt vairāk
Uzņēmumi


Gulbenes novada TIC
,


Alūksnes TIC
,

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::3.10772896sec.