TŪRISMA BIZNESS | Bizness

«Hesburger» atver pirmo restorānu Baltkrievijā

Ātrās ēdināšanas restorānu ķēde “Hesburger”, paplašinot starptautiskā tīkla darbību, atvērusi pirmo restorānu Baltkrievijā, Minskā. Ieguldītās investīcijas sasniegušas 300 tūkstošus ASV dolāru jeb aptuveni 282 tūkstošus eiro, un tuvākā gada laikā uzņēmums plāno atvērt arī citus restorānus galvaspilsētā.

Baltkrievija – devītā valsts “Hesburger” restorānu tīklā

Līdz ar jaunā restorāna atklāšanu, “Hesburger” tīkla pārklājums sasniedzis deviņas valstis. Jaunais restorāns Minskā atklāts tirdzniecības centrā “ALMI” un radītas 25  darba vietas vietējiem iedzīvotājiem.
“”Hesburger” ir lielākā ātrās ēdināšanas restorānu ķēde Baltijā un baltkrievi ir regulāri viesi Baltijas valstīs, tādējādi jau labi pazīst mūsu restorānus un to sortimentu. Tāpēc nākamais loģiskais solis kopā ar mūsu franšīzes partneri bija paplašināt darbību šajā Baltijas valstu kaimiņvalstī un arī Baltkrievijas iedzīvotājiem sniegt pieejamu un daudzveidīgu “Hesburger” sortimentu”, stāsta Ieva Salmela, „Hesburger” attīstības direktore.
"Hesburger" ēdienkarte Baltkrievijā sastāvēs no dažāda veida burgeriem, tortiljām, desertiem, uzkodām un citiem produktiem, kas iekļauti "Hesburger" standarta ēdienkartes sortimentā.

Par “Hesburger”
“Hesburger” savu darbību sāka 1966. gadā, kad Naantali pilsētā atvēra pirmo grila kiosku. Pirmais ātrās ēdināšanas restorāns ar nosaukumu „Hesburger” tika atvērts 1980. gadā Turku, uzņēmumam pakāpeniski iekarojot stabilas tirgus pozīcijas pašu mājās, kā arī tuvākajos kaimiņu reģionos. Šobrīd „Hesburger” vada 443 restorānus 9 valstīs, uzņēmuma darbinieku skaits pārsniedz 6700.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 01.03.2026 - 31.03.2026 Ģirta Muižnieka personālizstāde Ventspils TIC
Teātra nama “Jūras vārti” piektdien, 6. marta, plkst. 16.00 tiks atklāta Ģirta Muižnieka personālizstāde “Maigās svārstības 1. Jambo”. | Skatīt vairāk
Latvija
Lieldienas Piejūras brīvdabas muzejā Ventspils TIC
5. aprīlī no plkst. 12.00 Ventspils Piejūras brīvdabas muzejs aicina ģimenes ar bērniem, draugus un visus pavasara svētku cienītājus uz Lieldienu | Skatīt vairāk
koncerts “Meitenes kā zvaigznes” Salaspilī Salaspils novada TIC
26. aprīlī plkst. 16.00 kultūras namā “Rīgava” norisināsies vokālā ansambļa “Sunrise” koncerts “Meitenes kā zvaigznes”. | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 08.03.2026 - 27.03.2026 MŪZIKA | Stāsti kopā ar Kārli Kazāku Tukuma TIC
Engures Saieta namā valdīs vienkārši skaists un silts kopā būšanas vakars ar mūziķi Kārli Kazāku. Telpu piepildīs viņa sirsnīgās dziesmas un | Skatīt vairāk
Tez Tour
NEDĒĻAS LASĪTĀKAIS
Populārakie piedāvājumi
APMEKLĒTĀKIE UZŅĒMUMI
Baltijas tūrisma objekti

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2026 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2026 1st-studio.com

 
Total Timed::1.10193801sec.