TŪRISMA BIZNESS | Bizness

Alūksnes novada pašvaldība diskutē ar novada tūrisma uzņēmējiem

16. februārī, Alūksnes novada pašvaldība uz tikšanos par tūrisma nozares attīstības tendencēm un sadarbības iespējām aicināja novada tūrisma uzņēmējus.

Pašvaldību diskusijā pārstāvēja domes priekšsēdētājs Arturs Dukulis un viņa vietnieki Aivars Fomins un Dzintars Adlers, izpilddirektore Janīna Čugunova, Plānošanas un attīstības nodaļas vadītāja Arita Prižavoite, Kultūras un sporta nodaļas vadītāja Sanita Eglīte, Īpašumu nodaļas vadītājs Ingus Berkulis, kā arī tūrisma informācijas centra speciālisti. Tikšanās sākumā pašvaldības pārstāvji tūrisma jomā strādājošos iepazīstināja ar nākotnes iecerēm nozares attīstībā novadā, kā arī ar projektiem, kuri jau tiek īstenoti, un tiem, kuri vēl ir sagatavošanas stadijā, taču, to īstenošanu plānots uzsākt tuvākajā laikā.

Aktīvas diskusijas raisījās sakarā ar multifunkcionālās servisa ēkas Pilssalā nomas telpu pielietojumu. Tāpat aktīvi tika diskutēts arī jautājumā par pārvietojamo tirdzniecības kiosku nepieciešamību un veselības veicināšanas pakalpojumu centra atrašanās vietu.

Attīstot tūrisma nozari, kā vienu no svarīgākajiem novada ekonomiskajiem dzinējspēkiem gan uzņēmēji, gan pašvaldība minēja nepieciešamību paplašināt tūrisma informācijas centru, pie šī jautājuma veidojās diskusija arī par paša centra potenciāli labāko atrašanās vietu. Pārrunāti tika arī citi jautājumi, tai skaitā par tūrisma reklāmu un savstarpējo komunikāciju.

Puses tikšanās reizē vienojās, ka šādas tikšanās nepieciešamas biežāk, tādēļ nākamā tikšanās starp pašvaldības speciālistiem un novada tūrisma nozares uzņēmējiem plānota aprīlī.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 08.02.2026 - 15.02.2026 "Lielā dzintara" itāļu vokālā mūzika Liepājas reģiona TIB
Koncertsērija “Personīgi” Liepājas koncertzālē “Lielais dzintars” jau gadiem pulcē kamermūzikas piekritējus, kuri alkst piedzīvot jaunas tās | Skatīt vairāk
Latvija
Gadatirgi un svētku tirgi Ventspils tirgū  Ventspils TIC
Ieplāno atmeklēt, kādu no Ventspils gadatirgiem 2026. gadā! | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 30.01.2026 - 10.02.2026 Dainis Grūbe, Mārcis Auziņš “Bīstamā zona" Valmieras novada Tūrisma pārvalde
10.februārī plkst. 18.30 Valmieras teātra Lielajā zālē Dainis Grūbe un Mārcis Auziņš muzikāli komiskā pieaugšanas meistarklase divos cēlienos | Skatīt vairāk
no 25 EUR
Jūrmalas lielākie pasākumi 2026 Jūrmalas TIC
No operas un džeza līdz festivāliem, sportam un svētkiem – Dzintaru koncertzāle, pludmales un parki veido Jūrmalas kultūras gadu 2026. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2026 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2026 1st-studio.com

 
Total Timed::0.617553sec.