TŪRISMA BIZNESS | Bizness

Vidzeme – iespējams zemgalieša labākais tūrisma galamērķis Latvijā

No 28. līdz 29. aprīlim Vidzemes uzņēmējdarbības centrs piedalījās “Uzņēmēju dienās Zemgalē 2017”, stāstot izstādes apmeklētājiem par Vidzemes puses tūrisma objektiem. Kopumā izstādi apmeklēja vairāk kā desmit tūkstoši apmeklētāju un arī Vidzemes stendā interesentu netrūka.

Vidzemes Uzņēmējdarbības centra vadītāja Ina Miķelsone stāsta: “Braucām zemgaliešiem stāstīt par atpūtas iespējām Vidzemes pusē. Stendā bija pieejama gan tūrisma informācija, gan klātienē ļāvām izstādes apmeklētājiem sajust Vidzemes garšu. Pārstāvji no Līgatnes Padomju slepenā bunkura un Cēsu viduslaiku pils aktīvi iesaistīja apmeklētājus dažādās aktivitātēs. Liela interese bija par brīvdienu galamērķiem ģimenēm ar bērniem, kā arī skolēnu ekskursiju maršrutiem. Tāpat salīdzinoši lielu interesi izrādīja arī tūrisma grupu braucienu organizatori. Novērojām, ka daudz zemgaliešu vēlas apvienot braucienu pie radiem Vidzemē ar kādu interesantu tūrisma objekta apskati, īpaša interese tika izrādīta par Raunu, Alūksni un Ērgļiem. Kompliments Cēsīm un Valmierai – šīs pilsētas un tuvāko apkārtni Zemgales ļaudis jau labi pazīst. Interesanti, bet kāda stenda apmeklētāja atzinās, ka nekad vēl nav bijusi Vidzemē! Stāstījām, rādījām un aicinājām ciemos!”
Pasākumu organizēja Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera, Zemgalē uzņēmēju dienas norisinājās jau ceturto reizi, kļūstot par jau gadskārtēju un ilgi gaidīti notikumu Jelgavā.

Jau 2. un 3. jūnijā līdzīgs pasākums notiks Kurzemē. Par Vidzemes tūrisma piedāvājumu stāstīsim arī Ventspilī “Uzņēmēju dienās Kurzemē 2017”. Visi laipni aicināti!

Sajūti, sadzirdi, izgaršo Vidzemi!

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 16.12.2025 - 23.12.2025 Latgales Tūrisma gada balva Rēzeknes pilsētas TIC
Latgales Tūrisma gada balvai – divi laureāti no Rēzeknes | Skatīt vairāk
Latvija
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 15.12.2025 - 24.12.2025 Ziemassvētkos- apkārt Alūksnes ezeram! Alūksnes TIC
Pievienojies Tradicionālajam Ziemassvētku Paskrējienam apkārt Alūksnes ezeram- 24.decembrī! | Skatīt vairāk
Ventspils kā svētku dāvana Ventspils TIC
Ir apkopots Ventspils dāvanu karšu piedāvājums ar daudzveidīgām un iedvesmojošām atpūtas, izklaides, veselības, kultūras iespējām un aizraujošiem | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 14.12.2025 - 26.12.2025 "bet bet" Ziemassvētkos Tukuma TIC
Grupa “bet bet” Ziemassvētkos aicina uz koncertsēriju “Burvīga nakts 2025”, kurā skanēs klausītāju iemīļotās dziesmas un tiks radīta | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::0.70152903sec.