TŪRISMA BIZNESS | Bizness

Tūrisma nozari aicina uz Bulgārijas pērli – Plovdivu

Latvijas tūrisma firmas ir aicinātas doties uz Bulgārijas pilsētu Plovdivu, kur no 4. līdz 7. oktobrim paredzēta 9. Starptautiskā tūrisma sanāksme (International Meeting of Tourism).

Šāds sarīkojums notiek kopš 2012. gada. To organizē Plovdivas pilsētas vadība kopā ar Bulgārijas Tūrisma ministriju, uzņēmējiem u. c.

Galvenais mērķis ir iepazīstināt ar Plovdivas pilsētas un novada tūrisma piedāvājumu. Pilsēta ir sena (esot vēl senāka par Romu), skaista, un šogad vēl turklāt tai piešķirts Eiropas kultūras galvaspilsētas tituls. Novads izceļas ar kultūras bagātību, sakrālām celtnēm, vīna dārziem u. c.

Sarīkojumā paredzēta kontaktu dibināšana un lietišķas tikšanās, un plašas iespējas iepazīties ar Plovdivas tūrisma iespējām un infrastrultūru klātienē.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2026 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2026 1st-studio.com

 
Total Timed::1.38274193sec.