TŪRISMA BIZNESS | Bizness

Norisināsies Starptautiskais jauno profesionāļu konkurss «Learn, Know, Do, Can, Show»

Starptautiskais jauno profesionāļu konkurss “Learn, Know, Do, Can, Show”  norisināsies 27.03. PIKC VSIA “Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikums” (Tehnikums), Nīcgales iela 26, Rīga.

Jauno profesionāļu meistarības konkursi nu jau ir kļuvuši par ikgadēju tradīciju Tehnikuma dzīvē.Konkursa mērogi piea aug ar katru gadu, 2017.gadā sākums bija  starptautiskais ēdienu gatavošanas konkurss „Cheese and more”,  2018. gadā, konkurss aptvēra visas Tehnikumā pārstāvētās profesijas  Latvijas mērogā,  bet šogad tas ir izaudzis līdz starptautiskam konkursam sešās konkursa nominācijās un Latvijas mēroga konkurss 2 nominācijās, kā arī pirmo kursu izglītojamajiem būs iespēja mēroties spēkiem  divās nominācijās.

Vienā dienā tiks noskaidroti labākie un talantīgākie jaunie profesionāļi.

Viena konkursa diena -  10 dažādas nominācijas.

Starptautiskais jauno profesionāļu konkurss “Learn, Know, Do, Can, Show”

-    Viesmīlība un saimnieciskais dienests

-    Ēdienu gatavošana

-    Viesu apkalpošana

-    Konditoreja

-    Gaļas izstrādājumu gatavošana

-    Stils un mode

Latvijas mēroga konkurss sekojošās nominācijās:

-    Viesu uzņemšanas dienests

-    Jaunais komercdarbinieks

Profesionālās meistarības konkursi Tehnikuma pirmo kursu audzēkņiem:

-     Ēdienu gatavošanā “Kartupelis - mūsu otrā maize”

-     Viesmīlībā   “Iepazīsti Viesmīlības un tūrisma uzņēmumus Latvijā”


Konkursa laikā jaunie talanti demonstrēs savas teorētiskās zināšanas un praktiskās iemaņas žūrijai, kurā piedalīsies nozares profesionāļi no visas Latvijas, atzīti amata meistari un sabiedrībā pazīstamas personas.


Starptautiskajā konkursā tiks pārstāvētas visas Baltijas valstis – Latvija, Lietuva, Igaunija, kā arī Francija un Ukraina. Kopā vairāk kā 80 dalībnieki 10 nominācijās. Latvijas mēroga konkursā būs pārstāvētas gandrīz 10 profesionālās izglītības iestādes no visas Latvijas.


Konkursu atbalsta biedrība “Siera klubs”, nevalstiska organizācija, kas apvieno siera ražotājus, zemnieku saimniecības, pazīstamus šefpavārus un profesionālās izglītības iestādes.

 Konkursa sponsors ir arī Promo Cash un Carry,  veikals-bāze profesionāļiem, kur ir iespējams iegādāties svaigus produktus ērtos iepakojumus savam uzņēmumam.


Pasākuma atklāšana notiks 27.03.2019. pulksten  9:45, un konkursa apbalvošanas ceremonija pulksten 16:00.


Konkursa organizators ir VSIA “Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikums” , kurā mācās gandrīz 2000 audzēkņu.  Tehnikums piedāvā apgūt profesionālās vidējās un arodizglītības programmas, gan pamatskolas, gan vidusskolas absolventiem, ēdināšanas pakalpojumu, tūrisma un komerczinību, pārtikas ražošanas, interjera un dizaina, modes un stila, viesmīlības pakalpojumu nodaļās. Tehnikums realizē tālākizglītības un profesionālās pilnveides programmas, kā arī neformālās izglītības atzīšanu.


KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 05.02.2026 - 12.02.2026 Ko atvest mājās no Rēzeknes? Rēzeknes pilsētas TIC
Atklāj Rēzeknes gardumus, dizainu un rokdarbus – unikāli suvenīri, kas iepriecinās ikvienu! | Skatīt vairāk
Slutišķu krauja Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
Slutišķu krauja atrodas Daugavas loku teritorijā un ir vislielākais kvartāra iežu atsegums Daugavas ielejas Latvijas daļā. | Skatīt vairāk
🚢7 naktis VIDUSJŪRAS KRUĪZĀ! Latvia Tours - Jēkabpils
Kannas 🇫🇷 → Dženova / Portofīno 🇮🇹 → La Specija / Cinque Terre 🇮🇹 → Čivitavekija / Roma 🇮🇹 → Palma de Maljorka 🇪🇸 → | Skatīt vairāk
no 780.00 EUR
Seno amatu darbnīca “Klēts” Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
Seno amatu darbnīca “Klēts” izveidota Raiņa mājā Berķenelē. Tajā ierīkota dažādu seno amatu ekspozīcija un daudzfunkcionāla telpa dažādu | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2026 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2026 1st-studio.com

 
Total Timed::0.58236194sec.