TŪRISMA BIZNESS | Bizness

airBaltic Paris Air Show 2019 prezentē Airbus A220-300 lidmašīnu

Latvijas lidsabiedrība airBaltic no 2019. gada 17. jūnija līdz 23. jūnijam piedalās pasaules lielākajā un senākajā aviācijas izstādē Paris Air Show 2019. airBaltic kopā ar lidmašīnu ražotāju Airbus pasākuma laikā prezentē modernāko komerciālo lidmašīnu Airbus A220-300.


Šogad Paris Air Show notiek jau 53. reizi no 2019. gada 17. līdz 23. jūnijam Le Buržē lidostā, kas atrodas dažus kilometrus uz ziemeļiem no Parīzes. Gan apjoma, gan daudzveidības ziņā Paris Air Show ir unikāls pasākums, kas saved kopā visus pasaules gaisa satiksmes industrijas pārstāvjus un lieliskas redzamības apstākļos piedāvā lidojumu demonstrācijas, kā arī nodrošina iespēju nozares profesionāļiem prezentēt sevi.


Līdz šim airBaltic ar Airbus A220-300 lidmašīnām ir pārvadājusi vairāk nekā 2 600 000 pasažieru. Šobrīd jau katrs otrais airBaltic pasažieris lido ar Airbus A220-300. Kopumā airBaltic ar Airbus A220-300 lidmašīnām veikusi vairāk nekā 27 000 lidojumu un nolidojusi vairāk nekā 69 000 stundu.


Airbus A220-300 darbības rādītāji pārsnieguši lidsabiedrības cerības, spējot uzrādīt labāku vispārējo veiktspēju, degvielas ekonomiju un ērtības gan pasažieriem, gan darbiniekiem. Jaunā lidmašīna nodrošina izcilu lidojumu ar tādām priekšrocībām pasažieriem kā platāki sēdekļi, lielāki logi, vairāk vietas rokas bagāžai, pilnveidotas labierīcības un citiem uzlabojumiem.


Airbus A220-300 ir arī ievērojami klusāka – tās trokšņu līmenis ir līdz pat četrām reizēm mazāks. Turklāt šobrīd tā ir pasaulē videi draudzīgākā komerciālā lidmašīna, jo Airbus A220-300 ir pirmais lidaparāts, kura dzīves cikla ietekmes uz vidi deklarācija ir pilnīgi caurskatāma, palīdzot samazināt CO2 un NOX emisijas attiecīgi par 20% un 50%.


airBaltic nodrošina lidojumus uz vairāk nekā 70 galamērķiem no Rīgas, Tallinas un Viļņas, piedāvājot ērtus savienojumus no Rīgas uz plašo galamērķu klāstu lidsabiedrības maršrutu tīklā Eiropā, Skandināvijā, NVS un Tuvajos Austrumos. 2019. gada vasaras sezonā airBaltic ir uzsākusi lidojumus no Rīgas uz Dublinu, Štutgarti un Ļvovu, kā arī Kosu un Menorku.


Par airBaltic īsumā:

airBaltic (AIR BALTIC CORPORATION) ir punktuālākā lidsabiedrība Eiropā, kas savieno Baltijas reģionu ar 70 galamērķiem Eiropā, Tuvajos Austrumos un NVS. airBaltic ir akciju sabiedrība, kas dibināta 1995. gadā. Galvenais akcionārs ir Latvijas valsts ar 80.05% akciju, bet Larsam Tūsenam ar viņam pilnībā piederošu SIA Aircraft Leasing 1 pieder aptuveni 20%. airBaltic flotē ir 39 lidmašīnas: 19 Airbus A220-300, 8 Boeing 737 un 12 Bombardier Q400 NextGen. airBaltic ir saņēmusi vairākus starptautiskus apbalvojumus par izcilību, inovatīviem pakalpojumiem un saviem sasniegumiem, pateicoties veiksmīgai uzņēmējdarbības restrukturizēšanai. 2017. gadā lidsabiedrība saņēma CAPA apbalvojumu kā gada reģionālā lidsabiedrība, bet 2018. gadā airBaltic tika apbalvota ar ATW Tirgus līdera balvu. Papildus tam 2014., 2015., 2016. un 2017. gadā airBaltic sasniedza labākos punktualitātes rādītājus pasaulē.


KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atlaides auto nomai Horvātijā Europcar
Atklāj Horvātijas skaistumu šajās Lieldienās un pavasarī! Rezervē auto no 4. februāra un saņem atlaides auto nomai Horvātijā no 1. aprīļa līdz | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 03.02.2026 - 10.02.2026 Grieķija šovasar – 4 galamērķi! Latvia Tours - Berga bazārs
Atklāj saulaino Grieķiju četros populāros galamērķos – Krētā, Rodā, Korfu un Peloponesā, baudot Vidusjūras noskaņu, izcilu virtuvi un lielisku | Skatīt vairāk
no 465 EUR
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 03.02.2026 - 10.02.2026 Itālijas Alpi gaida! Latvia Tours - Jēkabpils
Izbaudi izcilu slēpošanu gleznainajos Bergamo kalnos, kur lieliskas trases, itāļu virtuve un autentiska Alpu atmosfēra rada ideālu ziemas atpūtu. | Skatīt vairāk
no 639.00 EUR
Dabas parks “Daugavas loki” Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
Dabas parks “Daugavas loki” izveidots, lai saglabātu unikālos dabas kompleksus, dabas, kultūrvēstures vērtības. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2026 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2026 1st-studio.com

 
Total Timed::0.1176939sec.