TŪRISMA BIZNESS | Bizness

Japānas pilsētā Kobē iepazīstina ar Rīgai un Latvijai raksturīgiem produktiem

Atzīmējot Rīgas un Japānas pilsētas Kobes sadraudzības 45. gadadienu, Latvijas galvaspilsētas pārstāvji aizvadītās nedēļas nogalē piedalījās vietējā zemnieku tirdziņā „Farm to Fork” („No fermas uz dakšiņas”), kur iepazīstināja ar Rīgai un Latvijai raksturīgiem produktiem.


Rīgu un Kobi vieno ne vien ciešas sadraudzības saites 45 gadu garumā, bet abas pilsētas ir arī pasaules gastronomijas pilsētu asociācijas „Délice” biedri. Tiekoties ar pašvaldības, kā arī „Gastropolis Kobe” (pilsētas institūcija, kuras mērķis ir popularizēt vietējos produktus un sekmēt to patēriņu vietējiem, kā arī ārvalstīs) pārstāvjiem un neatkarīgiem ekspertiem, kas nodarbojas ar kulinārā mantojuma un gastronomijas projektiem, tika secināts, ka abām pilsētām ir arī līdzīgs skatījums uz kulināro mantojumu un veselīgu vietējo sezonālo produktu nozīmīgo vietu uzturā.


„Farm to Fork” tirdziņš ir viens no galvenajiem pasākumiem, ko organizē „Gastropolis Kobe”, un katru dienu to apmeklē ap 3000 apmeklētāju, kas novērtē kvalitatīvo vietējo produkciju.


Tirdziņa apmeklētājiem bija iespēja nogaršot īstu rudzu rupjmaizi, Latvijas ziedu medu, kaņepju staku, šprotes, cidoniju un dzērveņu sukādes, konfektes „Gotiņa”, kā arī zāļu tējas.


Rīgas pārstāvji tirdziņā piedalījās pēc Kobes mēra Kizo Hisamoto ielūguma, kurš tirdziņa laikā paviesojās arī Rīgas stendā.


KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 06.09.2025 - 20.09.2025 Digitālo risinājumu atklāšanas pasākums Bauskas TIC
Pasākuma programma ir plaša, sākot no plkst. 9.00 rītā līdz pat pēcpusdienai plkst. 16.00. | Skatīt vairāk
Latvija
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 10.09.2025 - 17.09.2025 "KABATA: Vietējais dizains, kas iedvesmo" Rēzeknes pilsētas TIC
"KABATA" ir vieta, kur vietējie mākslinieki un dizaineri rada unikālus šedevrus, piedāvājot autentiskus produktus ar vēstījumu + kafija + dzērieni Tev! | Skatīt vairāk
Bauskas Velo Rudens 2025 Bauskas TIC
Pavadi dienu sportiski draudzīgā gaisotnē kopā ar draugiem, radiem, paziņām, kolēģiem un citiem riteņbraukšanas entuziastiem! | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 14.09.2025 - 20.09.2025 Izpēti Rēzekni ar jauniem audiogidiem! Rēzeknes pilsētas TIC
Izmanto QR kodus un atklāj pilsētas vēsturi audio formātā, 4 valodās! | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::2.72666788sec.