TŪRISMA BIZNESS | Bizness

Iedzīvotājus Rīgā aicina izvērtēt sabiedriskā transporta izmantošanas nepieciešamību

Šī gada 21.martā stājās spēkā Rīgas sabiedriskā transporta kustības izmaiņas vīrusa COVID-19 izplatības mazināšanas dēļ. Rīgas sabiedriskā transporta kustība tika samazināta par 20%, ņemot vērā, ka pasažieru plūsma ir mazāka par 50%. Tomēr Rīgas Dome aicina iedzīvotājus īpaši rūpīgi izvērtēt braucienu nepieciešamību laikā, kad jāievēro sociālā distancēšanās.


Līdz ar transporta kustības izmaiņām SIA “Rīgas satiksme” pastiprināti uzrauga salonu piepildījumu, lai pasažieru skaits saglabātos mazs. Tāpat uz līnijām tika laisti pēc iespējas visi lielās ietilpības transporta līdzekļi. Nepieciešamības gadījumā uzņēmums nekavējoties reaģēs, norīkojot papildus transporta līdzekļus.


Atgādinām, ka pasažieru iekāpšana un izkāpšana trolejbusos un autobusos tiek organizēta tikai pa vidējām un aizmugures durvīm. Tāpat ir pārtraukta biļešu tirdzniecība pie vadītāja, lai viņus pasargātu no iespējamās inficēšanās ar Covid-19. Tāpat noris pastiprināta sabiedriskā transporta salonu tīrīšana un ikdienas dezinfekcija.


Aktuālie Rīgas sabiedriskā transporta saraksti pieejami “Rīgas satiksme” mājaslapā  http://rigassatiksme.lv   


KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Ideāla vieta Jūsu konferencei Rixwell Elefant Hotel
Ērta atrašanās vieta starp centru un lidostu. Pasākumiem no 1000 € – 10% atlaide. Kafijas pauzes un ēdināšana. Piedāvājums līdz 30.04.2026. | Skatīt vairāk
Latvija no 100 EUR
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 15.09.2025 - 20.09.2025 Latgales vēstniecība GORS  Rēzeknes pilsētas TIC
Ienirsti Latgales sirdī – kur kultūra dzīvo un skan! GORS nav tikai koncertzāle, bet vesela pieredze ar pasaules klases akustiku, gardēžu virtuvi un | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 14.09.2025 - 20.09.2025 Izpēti Rēzekni ar jauniem audiogidiem! Rēzeknes pilsētas TIC
Izmanto QR kodus un atklāj pilsētas vēsturi audio formātā, 4 valodās! | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 13.09.2025 - 20.09.2025 Piesakies: Autoorientēšanās Bauskas novadā Bauskas TIC
2025. gada 20. septembrī no plkst. 9.00 līdz 13.00 dodies izzinošā un jautrā autoorientēšanās braucienā pa Bauskas novadu! | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::1.21749091sec.