TŪRISMA BIZNESS | Bizness

Eiropas valstis dažādos datumos atver viesnīcas un robežas ceļotājiem [1]

Latvijas naktsmītnes drīkst uzņemt viesus bez ierobežojumiem arī pēc ārkārtas stāvokļa izzinošanas (12.03.2020), bet ievērojot covid-19 drošības pasākumus. Ar 15.05.2020 Latvijas ceļotāji var brīvi doties ceļojumos uz Igauniju un Lietuvu, bet mūsu kaimiņi apciemos Latviju.

Daudzas Rietumeiropas valstis bija apturējušas naktsmītņu darbību un aizliegušas cilvēkiem pamest savas mājvietas bez nopietna iemesla. Tāpēc tagad daudzas Eiropas valstu viesnīcas gatavojas jaunam restartam.

Piemēram, Austrija plāno viesnīcas vietējiem tūristiem atvērt 29.maijā, bet ārvalstu ceļotājiem jūlija sākumā. Savukārt Šveicē un Polijā viesnīcas ir atvērtas, taču Polija līdz 13.05.2020 ir noslēgusi robežu. Nīderlande plāno viesnīcas atvērt tikai jūlijā, bet Dānija jūnija vidū, lai gan robeža tiek atvērta 15.05.2020. Čehija plāno robežas atvērt jūlijā.

Vācijā katra federālā zeme nosaka savu datumu viesnīcu atvēršanai, piemēram, Bavārija no 30. maija, Berlīne no 25. maija, Ziemeļreina-Vestfālene no 21. maija, Saksija no 15. maija vai Hamburga - tikai jūnijā. 

P.S. Datumi var mainīties no situācijas katrā atsevišķā valstī!

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

1 Martins 05/10/2020 00:04 Kad beidzot vares no Vacijas braukt uz Latviju skersojot Poliju un Lietuvu!!!???

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Kambodža & Fukuoku sala! Latvia Tours - Berga bazārs
Atklāj pasakaino Kambodžu ar tās noslēpumainajiem Angkora tempļiem un džungļu valdzinājumu, tad ļaujies mierpilnai atpūtai Vjetnamas paradīzē – | Skatīt vairāk
no 2098 EUR
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 04.11.2025 - 11.11.2025 Brīvdiena Klaipēdā  Nikos Travel
Brīvdiena Klaipēdā (Jūras muzejs, delfinārijs un Klaipēda) Super programma! 15.11.2025 | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 04.11.2025 - 09.11.2025 Līdz 9.novembrim pie mums ir īpaši gardi! Restaurant Elefant
Rīgas Restorānu nedēļai mūsu šefpavārs ir radījis sezonālu trīs ēdienu ēdienkarti tikai par 30 eiro. Bagāta ar garšu, siltumu un vietējām | Skatīt vairāk
30 EUR
Jezupovas (Juzefovas) muižas parks Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
Jezupovas (Juzefovas) parks ir veidots 19. gadsimtā holandiešu stilā, mūsdienās ir saglabājusies tikai neliela daļa no muižas parka. | Skatīt vairāk
Uzņēmumi


Hotel Jūrmala SPA
,


Grand Palace Hotel
,


Kurshi Hotel & SPA
,


Rija VEF Hotel
,

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::0.83807611sec.