TŪRISMA BIZNESS | Bizness

No 21. decembra tiek pārtraukti pasažieru pārvadājumi no un uz Apvienoto Karalisti

Koordinējot rīcību ar citām Eiropas Savienības valstīm, lai iespējami pasargātu sabiedrību  no jaunā koronavīrusa paveida izplatības Latvijā, Ministru kabinets šodien lēma no 21. decembra līdz 2021. gada 1. janvārim pārtraukt pasažieru pārvadājumus caur lidostām, ostām, kā arī ar autobusiem no un uz Apvienoto Karalisti.

Satiksmes ministrs Tālis Linkaits skaidro: “Sabiedrības veselības interešu nodrošināšanai ir svarīga ātra, mērķtiecīga un ar citām ES valstīm koordinēta rīcība. Ar šo izlēmīgo lēmumu Latvija pievienojas citām Eiropas Savienības valstīm, kas jau ir noteikušas aizliegumu pasažieru pārvadājumiem no un uz Apvienoto Karalisti.”

Epidemioloģiskā informācija liecina, ka jaunais vīrusa paveids varētu būt par 70% lipīgāks nekā līdz šim zināmais vīruss. Pasažieru pārvadājumu aizliegums ir noteikts, lai mazinātu jaunā vīrusa celma ievešanas un izplatīšanās risku Latvijā.

Latvijas valdības lēmums ir līdzīgs citu Eiropas Savienības valstu valdību pieņemtajiem lēmumiem līdz tālākai apstākļu noskaidrošanai un jaunā vīrusa paveida izpētei noteikt ieceļošanas aizliegumu no un uz Apvienoto Karalisti. Citas Eiropas valstis lēmumu par ceļošanas aizliegumu plāno pieņemt tuvākajā laikā.

Lidojumus no Rīgas uz Apvienotās Karalistes lidostām līdz šī gada beigām veic trīs aviosabiedrības – AirBaltic, Ryanair un Wizzair. Pasažieri, kuri ir iegādājušies biļetes lidojumiem laikā no 21. decembra līdz nākamā gada 1. janvārim, informāciju par kompensācijām, lidojumu pārlikšanu un citiem saistītiem jautājumiem var saņemt savās aviokompānijās.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Motokrosa sacensības "Baltic Sea Cup" Liepājas reģiona TIB
15. martā motoparkā "Lauma" norisināsies motokrosa sacensības "Baltic Sea Cup" | Skatīt vairāk
Sagatavo muguru jaunajai dārza sezonai! Rehabilitācijas centrs Jaunķemeri
Priecāsimies parūpēties par Jūsu muguras veselību, lai dārza sezonu var uzsākt bez sāpēm. Procedūras, nodarbības un fizioterapeita konsultācija - | Skatīt vairāk
no 457 EUR
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 25.02.2026 - 07.03.2026 Koncerts "No Parīzes līdz Rīgai" Valmieras novada Tūrisma pārvalde
2026. gada 7. martā plkst. 19.00 Mujānu biedrības namā norisināsies Aijas Vītoliņas un pianista Romāna Vendiņa koncerts “No Parīzes līdz Rīgai”. | Skatīt vairāk
no 25 EUR
Nebeidzama VASARA ar Club Med Estravel Latvia
Club Med Akcijas laikā piedāvājam iespēju iegādāties savu sapņu ceļojumu 2026. gada VASARAI un RUDENIM, ietaupot līdz pat 20%! | Skatīt vairāk
no 565 EUR
Tez Tour
NEDĒĻAS LASĪTĀKAIS
Populārakie piedāvājumi
APMEKLĒTĀKIE UZŅĒMUMI
Baltijas tūrisma objekti

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2026 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2026 1st-studio.com

 
Total Timed::0.57832193sec.