TŪRISMA BIZNESS | Bizness

Repatriācijas reisa pasažierus izvieto «Rixwell Elefant Hotel»

2020. gada 28. decembrī Rīgā no Londonas ieradās repatriācijas reiss, vedot mājās Baltijas valstu iedzīvotājus. Personām, kuras atgriezās ar šo reisu, ir jānodrošina izolāciju mītnes valstī, un Latvijā reisa pasažieri izmitināti “Rixwell Elefant Hotel”, Travelnews.lv pavēstīja Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras Komunikācijas un informācijas departamenta sabiedrisko attiecību speciālists Jānis Kovaļevskis.

Šajā gadījumā valsts sedz izmitināšanas izmaksas 100% apmērā no sniegtā pakalpojuma cenas par vienas izmitinātās personas izmitināšanu un ēdināšanu diennaktī, bet ne vairāk kā 35 eiro par izmitināšanu un 10 eiro par ēdināšanu. Rezervācija tiek veikta, pamatojoties uz personificētu QR kodu no Covidpass.lv.

“Rixwell Elefant Hotel” pagaidām, proti, līdz 28. decembra pusdienlaikam, ir vienīgā viesnīca Latvijā, ar kuru jau noslēgts līgums par pašizolācijas pakalpojumu nodrošināšanu Covid-19 slimniekiem. Jānis Kovaļevskis pavēstīja, ka līdz 28. decembra rītam pieteikušās Veselības inspekcijas atzinuma saņemšanai bija 29 viesnīcas, no kurām 15 ir no Rīgas. Līguma slēgšanas stadijā ir sešas viesnīcas.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 30.10.2025 - 05.11.2025 Izpēti Rēzekni ar jauniem audiogidiem! Rēzeknes pilsētas TIC
Izmanto QR kodus un atklāj pilsētas vēsturi audio formātā, 4 valodās! | Skatīt vairāk
Latvija
Plāno kāzas Bauskas novadā Bauskas TIC
Ja plāno kāzas - Bauskas novads ir piemērots tieši Tev! Ieskaties apkopotajā piedāvājumā un izvēlies sev piemērotākos pakalpojumu sniedzējus! | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 29.10.2025 - 08.11.2025 Relaksējies SPA Ventspils TIC
Ventspils Ūdens piedzīvojumu parkā pieejamas atpūtas un atveseļošanās iespējas dažāda vecuma grupu iedzīvotājiem un sportistiem. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::0.40565801sec.