TŪRISMA BIZNESS | Bizness

Skolēnu brīvdienās bērni ārpus Latvijas ceļojuši aktīvāk

Lai gan mācības šobrīd lielākoties norit pie datora, nevis skolas solā,  tomēr brīvdienas viņi tik un tā ir pelnījuši. Nule kā noslēgušās skolnieku brīvdienas, un, spriežot pēc aizpildītajām Covidpass.lv, bērni ir ceļojuši vairāk.

Iekšlietu ministrijas Informācijas centra pārstāvis Jānis Dreimanis Travelnews.lv atklāja, ka laikā no 15. līdz 21. martam Latvijā no ārzemēm atgriezušies 542 bērni vecumā līdz 18 gadiem. Proti, par 542 Covidpass.lv aizpildījuši viņu vecāki. Tikmēr nedēļu iepriekš, laikā no 8. līdz 14. martam, vecāki aizpildījuši Covidpass.lv par 442 bērniem – pieaugums ir tieši par 100.

Jānis Dreimanis gan pavēstīja, ka ne vienmēr par bērniem pēc ceļojuma Covidpass.lv aizpilda vecāki – ja pusaudzis ir uzņēmīgs un gana attapīgs, tad viņš to dara pats, un šajā statistikā neparādās.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 15.03.2026 - 22.03.2026 Aicinām uz Sniegpulkstenīšu talku Ventspils TIC
Sestdien, 21. martā, plkst. 11.00 Ventspils Jūrmalas parkā jau divpadsmito gadu pēc kārtas notiks Sniegpulkstenīšu stādīšanas talka. Tiekamies! | Skatīt vairāk
Latvija
Latgales garšu mēnesis Preiļu novadā Preiļu novada TIC
Martā Latgale kļūst par gardēžu galamērķi, kurā īpaši izceļas Preiļu novads, kas jau tradicionāli svin Latgales garšu mēnesi ar Čedara siera | Skatīt vairāk
Aicinām uz Baltijā senāko kinoteātri! Ventspils TIC
Kino Rio darbojas Ventspilī vairāk nekā 114 gadus (šogad 115 gadi) un ir vecākais kinoteātris Baltijā. Iepazīsties ar kinoteātra repertuāru. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2026 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2026 1st-studio.com

 
Total Timed::0.49091101sec.