TŪRISMA BIZNESS | Bizness

Vadims Čemis – stabilitātes un inovāciju balsts Latvijas tūrismā

Vadims Čemis – stabilitātes un inovāciju balsts Latvijas tūrismā

Latvijas tūrisma ainava pēdējo trīsdesmit gadu laikā ir piedzīvojusi straujas pārmaiņas, taču daži uzņēmumi ir spējuši saglabāt nemainīgu kvalitāti, uzticamību un attīstības virzienu.

Viens no spilgtākajiem piemēriem ir ceļojumu aģentūra «Lattur», kuras vadītājs Vadims Čemis jau 35 gadus ir aktīvs dalībnieks nozares izaugsmē.

Ceļš, kas sākās ar vīziju

«Lattur» dibināts 1991. gada 22. augustā, un šogad uzņēmums atzīmēs savu 34. gadadienu. Tas ir ievērojams sasniegums ne tikai uzņēmējdarbības kontekstā, bet arī ņemot vērā Latvijas tūrisma industrijas attīstības vēsturi. «Lattur» ir viens no retajiem uzņēmumiem, kas ne tikai izdzīvojis dažādas ekonomiskās krīzes, bet arī saglabājis augstu klientu apkalpošanas kvalitāti un spēju pielāgoties mainīgajiem ceļošanas paradumiem.

Vadima Čema vadībā «Lattur» ir attīstījies par ģimenes uzņēmumu, kurā tiek apvienota pieredze, profesionalitāte un personiska attieksme pret katru klientu. Uzņēmuma saknes meklējamas vēl dziļāk – to dibinājis Vadima tēvs Konstantīns Čemis, kurš ielika pamatus vērtībām, kas joprojām ir «Lattur» darbības centrā: uzticamība, godīgums un cieņa pret ceļotāju.

Lattur – vairāk nekā ceļojumu aģentūra

«Lattur» nav tikai starpnieks starp klientu un galamērķi – tas ir partneris sapņu piepildīšanā. Gadu gaitā uzņēmums ir palīdzējis tūkstošiem ceļotāju nokļūt pasaules skaistākajās vietās, piedāvājot gan individuālus maršrutus, gan grupu braucienus. «Lattur» ir arī Latvijas Tūrisma aģentūru un tūroperatoru asociācijas (ALTA) ilggadīgs biedrs, aktīvi piedaloties nozares attīstībā.

Vadima vadības stils izceļas ar mierīgu prātu, stratēģisku domāšanu un spēju saglabāt optimismu pat sarežģītos laikos. Pandēmijas laikā, kad tūrisma nozare piedzīvoja bezprecedenta izaicinājumus, «Lattur» spēja saglabāt savu pozīciju, pielāgoties jaunajiem apstākļiem un turpināt kalpot saviem klientiem.


Skats nākotnē

Vadims Čemis ir ne tikai uzņēmējs, bet arī nozares patriots, kurš tic, ka ceļošana ir ne tikai izklaide, bet arī izglītība, kultūras apmaiņa un personīgā izaugsme. Viņa vadībā «Lattur» turpina attīstīt jaunus produktus, pielāgoties digitālajām tendencēm un saglabāt cilvēcisko attieksmi, kas ir kļuvusi par uzņēmuma vizītkarti.

«Lattur» 34 gadu jubileja ir ne tikai uzņēmuma svētki, bet arī atzinība Vadima Čema darbam, kas balstīts uz ilgtermiņa redzējumu, godprātību un mīlestību pret ceļošanu.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 11.08.2025 - 18.08.2025 “Zeimuļs” – arhitektūras brīnums Rēzeknē! Rēzeknes pilsētas TIC
Iepazīsti futūristisku arhitektūras brīnumu Latgalē – “Zeimuļs” ar zaļajiem jumtiem un torņiem kā divi milzu zīmuļi! + Aizraujošs skats no | Skatīt vairāk
Latvija
POP-UP TIRDZIŅŠ RUNDĀLES AVOTOS Bauskas TIC
Tirdziņš notiks blakus Rundāles pilij, vienā no iecienītākajiem tūrisma galamērķiem Latvijā – ainaviskā vietā pie atjaunotās ēkas “Rundāles | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 09.08.2025 - 15.08.2025 Kovšu ezers - Rēzeknes zilā sirds! Rēzeknes pilsētas TIC
Atklāj Rēzeknes zaļo sirdi – Kovšu ezera parku! Šeit daba savijas ar piedzīvojumiem: peldvietas, aktivitātes, laivu braucieni un neaizmirstami mirkļi | Skatīt vairāk
✈️ -70EUR VASARAS KOLEKCIJA 2026 Coral Travel Latvia
Ir īstais laiks plānot savas nākamā gada brīvdienas! LĪDZ 02.09. rezervē ceļojumu kādā no Turcijas VASARAS KOLEKCIJAS '26 viesnīcām par īpašu | Skatīt vairāk
Tez Tour
NEDĒĻAS LASĪTĀKAIS
Populārakie piedāvājumi
APMEKLĒTĀKIE UZŅĒMUMI
Baltijas tūrisma objekti

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::1.32081389sec.