TŪRISMA BIZNESS | Bizness

Uzsākti Alūksnes pludmales un piknika teritorijas labiekārtošanas darbi

Turpinot rūpēties par to, lai Alūksnes Pilssala būtu ērtāka un mūsdienīgāka atpūtas vieta pilsētas iedzīvotājiem un viesiem, Alūksnes novada pašvaldība uzsākusi  pludmales un piknika zonas labiekārtošanu.

Labiekārtošanas darbi tiek veikti saskaņā ar SIA “Nams” izstrādāto projektu, un minētais uzņēmums nodrošinās arī autoruzraudzību, savukārt pašus darbus, saskaņā ar iepirkuma procedūru, veic SIA “Ozolmājas”. Būvuzraudzību objektā nodrošina SIA “Būvuzraugi LV”, bet arheoloģisko uzraudzību - arheologs Uldis Kalējs.

Labiekārtojuma pamatā ir divas galvenās zonas – smilšu pludmale ar peldzonu un zaļā rekreācijas zona, ko vienu no otras atdala gājēju pastaigu zona. Šobrīd labiekārtojamajā zonā norakta augsnes virskārta, kas noticis arheologa Ulda Kalēja uzraudzībā. Viņš informē, ka no arheoloģiskā viedokļa šobrīd nekas īpaši akcentējams nav atklājies. Ar nākamo nedēļu plānots uzsākt arī ezera gultnes tīrīšanas darbus.

Izvērtējot situāciju, pasūtītājs un būvuzņēmējs apsver iespēju būvdarbu laikā ierobežot piekļuvi rotaļu laukumam, jo garām šai teritorijai regulāri pārvietosies smagā tehnika. Aicinām iedzīvotājus būt saprotošiem un labiekārtošanas darbu laikā ievērot drošību atrodoties būvniecības objekta tuvumā.

Plānots, ka pludmales un piknika zonas labiekārtošanas darbi varētu noslēgties septembrī.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atlaižu akcija Ventspils rodeļu trasē! Ventspils TIC
Ir īstais laiks, lai gūtu nelielu adrenalīna devu un ar jaunu sparu laistos jaunajā 2026. gadā! | Skatīt vairāk
Latvija
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 15.01.2026 - 21.01.2026 Piedzīvo ziemu Balvu novadā! Balvu TIC
Dodoties sniegotā dabā, izbaudi mieru laukos un mežos, atklāj radošumu meistaru darbnīcās un sasildies ar vietējo garšu piedāvājumu! | Skatīt vairāk
Jūrmalas lielākie pasākumi 2026 Jūrmalas TIC
No operas un džeza līdz festivāliem, sportam un svētkiem – Dzintaru koncertzāle, pludmales un parki veido Jūrmalas kultūras gadu 2026. | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 17.01.2026 - 22.01.2026 Piesakies Silto garšu pārgājienam Rēzeknē! Rēzeknes pilsētas TIC
Rēzekne aicina turpināt jau aizsākto tradīciju izzināt ko jaunu par Rēzeknes garšām! | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2026 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2026 1st-studio.com

 
Total Timed::1.61405492sec.