Avārijas situācijā bērniem no mašīnas jāizkāpj pēc vecākiem

Gadījumā, ja automašīnai uz ceļa radušās problēmas un tā apstājas, nedrīkst pieļaut situāciju, ka bērni, kas sēž automašīnas aizmugures sēdekļi, no mašīnas izkāpj pirmie. Tā vietā automašīnas vadītājam un blakussēdētājam pirmajiem jāizkāpj no auto pa blakussēdētāja puses durvīm, lai neradītu avārijas situāciju ceļa pusē. Tikai tad, kad vienas no abām durvīm jau atvērtas, arī bērni drīkst kāpt ārā no mašīnas. Šādi bērni drīzāk tiek pasargāti no briesmām, kas rodas, atrodoties uz ceļa, pa kuru norit intensīva satiksme.

Eksperti arī atgādina, ka nekādā gadījumā nevajag kāpt ārā no mašīnas pa durvīm, kas atrodas ceļa pusē, kur norit satiksme. Tāpat arī nedrīkst staigāt apkārt mašīnai. Drošākais ceļš ir uzreiz pēc izkāpšanas doties aiz ceļa barjeras.

Ieteicams arī bērniem laicīgi paskaidrot, ka uz ceļa var gadīties avārijas situācijas un kā būtu jārīkojas gadījumā, ja automašīnai nākas apstāties uz šosejas vai uz ārvalstu autostrādēm, kur ir ļoti intensīva satiksme.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 02.11.2025 - 07.11.2025 Mūzikas vakars ar "UNITRIO" absambli Krāslavas TIC
3.novembrī plkst. 17.00, Dagdas Kultūras centra izstāžu zālē, norisināsies mūzikas vakars kopā ar franču-šveiciešu ansambli "UNITRIO"! | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 31.10.2025 - 09.11.2025 Lepojamies ar savu piedāvājumu! Buržujs
Lepojamies ar savu piedāvājumu Rīgas restorānu nedēļai, kas atbildīs prasīgāko gardēžu gaumei! Rezervācijas pieņemam pa tālruni 29343355 | Skatīt vairāk
40 EUR
Uzņēmumi


Želesa
,


Daugavkrasti
,


Radisson Blu Rīdzene Hotel
,


Avis
,

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::2.02663088sec.