Mācību gada sākumā aicina samazināt braukšanas ātrumu pie skolām

Sakarā ar jaunā mācību gada sākumu Rīgas pilsētas izpilddirektora p.i. Māris Kalve izdevis rīkojumu, kurā ieteikts autovadītājiem no 31. augusta līdz 5. septembrim pilsētā pie mācību iestādēm izvēlēties maksimālo braukšanas ātrumu 30 kilometri stundā.

- Šobrīd pilsētā atgriežas liels daudz bērnu, kuri vasaru pavadījuši laukos un kuriem, iespējams, nedaudz zudusi piesardzība uz ielām. Tādēļ aicinu autovadītājus šajās dienās būt īpaši uzmanīgiem un iecietīgiem pret mazajiem pilsētniekiem, - saka M. Kalve.

No 30. augusta uz valsts galveno autoceļiem pie Rīgas robežas būs uzstādītas informācijas zīmes par ieteicamo braukšanas ātrumu galvaspilsētā skolu tuvumā.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 21.12.2025 - 31.12.2025 Ziemassvētku laiks Ventspilī Ventspils TIC
Iepazīsties ar lielākajiem Ziemassvētku pasākumiem Ventspilī! | Skatīt vairāk
Latvija
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 17.12.2025 - 31.12.2025 Jaungada sagaidīšanas ballīte Mārupē Hercogs Mārupe
Vakara vadītājs un DJ Reinis Ruska, dzīva mūzika Toms Auza, izklaides bērniem, bagātīgas vakariņas un vēl...! | Skatīt vairāk
no 125 EUR
Uzņēmumi


Radisson Blu Rīdzene Hotel
,


Dome Hotel
,


Rija Domus Hotel
,


Ventspils TIC
,

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::0.82172298sec.