Sixt un BMW nodibina auto koplietošanas uzņēmumu DriveNow

BMW Grupa un Sixt AG Vācijā ir apvienojušas spēkus, lai radītu inovatīvu pilsētas pārvietošanās konceptu – kopuzņēmumu DriveNow. Šis ir pirmais koplietošanas auto koncepts, kas apvienos premium klases automobiļus un klientiem ērtu izmantošanas servisu. Sākot ar aprīli Minhenes ielās, vēlāk arī Berlīnē, būs pieejami DriveNow automobiļi – BMW 1.sērijas un MINI auto. DriveNow nebūs īpašu staciju – automašīnas būs pieejamas visā pilsētā, meklējot internetā, izmantojot īpašu lietojumprogrammu viedtālruņos vai vienkārši uz ielas.

DriveNow būtiski atšķiras no citiem auto koplietošanas piedāvājumiem, jo klienti DriveNow automašīnas varēs paņemt un atstāt jebkurā vietā pilsētā. Auto varēs izmantot gan iepriekš veicot rezervāciju internetā, gan ar viedtālruņu palīdzību. Lai izmantotu DriveNow automašīnu, nebūs nepieciešamas atslēgas – auto varēs atvērt ar īpašu mikroshēmu uz vadītāja apliecības un uzsākt braukšanu ar starta pogu.

Lai sāktu lietot DriveNow automašīnas, klientiem sākotnēji ir jāpiereģistrējas www.drive-now.com, jāsamaksā vienreizēja reģistrācijas maksa 29 EUR (20 LVL) apmērā un jebkurā Sixt auto nomas stacijā vai BMW un MINI autosalonos jāsaņem īpaša mikroshēma uz vadītāja apliecības. Vienas minūtes brauciens izmaksās 0,29 EUR (0,20 LVL), kas iekļauj visas izmaksas, arī auto novietošanu un degvielu.

DriveNow uzsāks darbību Minhenē ar 300 BMW 1.sērijas un MINI automobiļiem, garantējot, ka klientam līdz tuvākajai mašīnai nav jāiet tālāk par 500 metriem. Pēcāk DriveNow piedāvās 500 automašīnas Berlīnē. Tuvāko gadu laikā DriveNow plāno ieviest savus koplietošanas auto pakalpojumus arī citās Eiropas pilsētās, līdz 2020. gadam sasniedzot vienu miljonu biedru.

Sixt AG un BMW Grupa sadarbojas jau vairāku gadu garumā. Abas kompānijas intensīvi strādā pie produktu un pakalpojumu attīstīšanas un jaunāko inovāciju ieviešanas mobilitātes piedāvājumos.

Par Sixt AG:

Sixt ir vadošā auto īres kompānija Vācijā un Austrijā un viens no lielākajiem, no ražotāja neatkarīgajiem pilna servisa piedāvātājiem. Sixt darbojas 105 pasaules valstīs, 4000 apkalpošanas vietās Sixt sniedz auto nomas, pilna servisa auto līzinga, autoparku vadības un konsultāciju pakalpojumus, būdams tehnoloģisko inovāciju līderis šajās sfērās. Vairāk par uzņēmumu: www.sixt.lv.

Par BMW Grupa:

BMW Grupa ir viens no veiksmīgākajiem auto tirgus pārstāvjiem pasaulē ar saviem BMW, MINI un Rolls-Royce zīmoliem. Kompānijas ražotnes darbojas 13 valstīs, BMW savus produktus piedāvā 140 valstīs.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 16.12.2025 - 20.12.2025 Ziemassvētku koncerts  Ventspils TIC
20. decembrī, koncertzālē "LATVIJA" būs dzirdami solo priekšnesumi un dvēseliski dueti, ieskandinot emocionāli piesātinātu Ziemassvētku noskaņu. | Skatīt vairāk
Ziemassvētku pasākumi Augšdaugavas novadā Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
Aicinām pavadīt gada gaišāko un brīnumaināko laiku, apmeklējot Augšdaugavas novada Ziemassvētku un Jaungada pasākumus! | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 11.12.2025 - 24.12.2025 Jaunā gada sagaidīšana Liepājā Liepājas reģiona TIB
Zvaigžņota Jaunā gada sagaidīšana Rožu laukumā aicina liepājniekus un pilsētas viesus uz krāšņu muzikālo programmu. | Skatīt vairāk
Uzņēmumi


SIXT Latvija
,


Avis
,


Europcar
,

Tez Tour
NEDĒĻAS LASĪTĀKAIS
Populārakie piedāvājumi
APMEKLĒTĀKIE UZŅĒMUMI
Baltijas tūrisma objekti

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::0.21648216sec.