Vācijas jaudīgākā auto pilsēta ar vidēji 210 zirgspēkiem ir Hamburga

Auto pārdošanas populārais portāls Mobile.de ir publicējis interesantu statistiku, kurā ir noteicis sportiskākās un jaudīgākās Vācijas federālās zemes. Pirmajā brīdī pēc intuīcijas daudzi dotu priekšroku Bavārijai vai Bādenes-Virtembergas federālajai zemei, kurās tiek ražoti pasaulē pazīstami sporta automašīnu zīmoli – Porsche, BMW, Audi vai Mercedes Benz. Taču izrādās, ka jaudīgākās sporta automašīnas ir tieši Hamburgā. Otrajā vietā ir Saksijas federālā zeme ar 209 zirgspēkiem un tā atrodas Austrumvācijā. Trešajā vietā (206 zirgspēki) ir Hesenes federālā zeme.

Lejassaksijas federālajā zemē, kur ražo Volkswagen zīmola automobiļus, atrodas priekšpēdējā vietā ar vidēji 185 zirgspēkiem. Pēdējā vietā ir Saksijas-Anhaltes federālā zeme, kur vidējais rādītājs ir 165 zirgspēki. Vācijas ietvaros zirgspēku vidējās jaudas atšķiras 45 zirgspēku diapazonā.

Hamburgā sporta automobiļi ir arī visdārgākie, kur vidējā pārdošanas cena ir 75.096 eiro, bet visjaunākos sporta automobiļus pārdot Bavārijā – vidēji 10 gadi. Visātrāk (60 dienas) automobiļi tiek pārdoti Hamburgā, bet visilgāk (121 diena) tos pārdod Tīringenes federālajā zemē.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
 Bebrenes dzirnavas TAKA
Bebrenes muižas apbūves teritorijas ciešā tuvumā, turpat pie muižas mūra žoga ir saglabājusies dzirnavu ēka ar dzirnavnieka dzīvojamo māju blakus. | Skatīt vairāk
Zelta rudens Augšdaugavas novadā ir klāt Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
Kad koki uzvelk savus krāšņākos tērpus un zeme smaržo pēc lapām, Augšdaugavas novads aicina Tevi izbaudīt rudens burvību gleznainās dabas takās! | Skatīt vairāk
Līksnas muižas parks (Līksnas takas) Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
Līksnas parkā ir ierīkoti celiņi, labiekārtotas atpūtas vietas, kreatīvi koka un metāla veidojumi, tajā skaitā Mīlestības koks. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::2.01841903sec.