Koplietošanas auto trīs mēnešu laikā Latvijā nobrauc 900 tūkstošus kilometrus

Vieglo automašīnu koplietošanas nomu "CityBee" uzsāka 2019. gada oktobrī, piedāvājot 200 automašīnu pakalpojumus. Izpētot klientu braukšanas datus, uzņēmums secinājis, ka trīs mēnešu laikā veikti jau ap 85 000 braucienu, kopā nobraucot 8 gadus jeb 4,5 miljonus minūšu. Kopā šajā laikā nobraukti ap 900 000 km un apkalpoti 77 000 klientu.

Egija Gailuma, "CityBee Latvija" vadītāja: "Trīs mēnešu rezultāti apliecina, ka Latvija ir gatava koplietošanas pakalpojumam un to labprāt izmanto.To apliecina arī fakts, ka no 77 000 klientiem regulāri šo pakalpojumu izmanto 12 000 klientu. To var izskaidrot ar pilsētnieku domāšanas un paradumu maiņu, atsakoties pilsētā uzturēt vairākas vai vienu automašīnu, bet vajadzības gadījumā ērti izmantot nomas auto. Mūsu prakse citās valstīs pierāda, ka šāda attieksme ir arī videi draudzīgāka – tiek mazāk patērēts auto ikdienas ērtībām un līdz ar to samazinās CO2 izmeši."

Ņemot vērā lielo pieprasījumu pēc koplietošanas auto pakalpojuma, "CityBee" jaunā gada sākumā paplašināja vieglo automašīnu piedāvājuma klāstu Latvijā ar jauniem kompaktās klases "Peugeot 308" transportlīdzekļiem, kas ir dinamiski un labi piemēroti pilsētas apstākļiem.

"CityBee" Latvijā ienāca pērnā gada pavasarī ar kravas automašīnu "Fiat Ducato" nomu, kas ir pieejamas visu diennakti konkrētos piekļuves punktos. Vasarā tas uzsāka 500 elektrisko skrejriteņu nomu Rīgā un Jūrmalā. Savukārt oktobrī tas spēra nozīmīgu soli attīstībā un uzsāka vieglo automašīnu koplietošanas nomu - "Fiat 500", "Toyota Corolla".

"CityBee" darbojas 14 pilsētās Eiropā, piedāvājot vieglo un kravas automašīnu, velosipēdu un elektrisko skrejriteņu nomu. Tā mērķis ir piedāvāt ekonomiskas un alternatīvas transporta iespējas, atvieglojot iedzīvotāju pārvietošanos un samazinot vides piesārņojumu pilsētā. Ikviens varēs ērti iznomāt automašīnu, izmantojot lietotni "CityBee". Aplikāciju viedtālruņiem iespējams lejupielādēt "App Store" un "Google Play" lietotnēs.

"CityBee" ir investīciju uzņēmuma "Modus Group" projekts. "Modus Group" specializējas finansējuma piesaistē autobūves nozarei, atjaunojamās enerģijas un nekustamā īpašuma projektiem.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
BOŅUKS 2025.Latgaliešu kultūras gada balva Rēzeknes pilsētas TIC
14.martā 18:00 Latgalīšu kulturys bolvys “Boņuks 2025” ceremoneja – satikšona, īsadvesma i godynuošona GORĀ. | Skatīt vairāk
Latvija
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 01.03.2026 - 08.03.2026 "UzKūko" brīvdienu bufete Rencēnos Valmieras novada Tūrisma pārvalde
8. martā plkst. 12.00–16.00 Rencēnos, Valmieras ielā 12 “UzKūko” brīvdienu bufete. Makarūni un kūciņas līdzņemšanai. Plašāk: tālr. 28312663. | Skatīt vairāk
Nobaudi Zemgales garšas mūsu pusē Bauskas TIC
Izbaudi Zemgales garšas restorānos, kafejnīcās, picērijās un kebabnīcās – no sildošām maltītēm līdz iecienītām ielas garšām mūsu pusē. | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 04.03.2026 - 11.03.2026 Seminārs par digitālo mārketingu 2026 Valmieras novada Tūrisma pārvalde
11. martā Valmierā norisināsies seminārs “Digitālais mārketings 2026. gadā: kas strādās un kas vairs nē?”, lektore “DigitalMore” vadītāja | Skatīt vairāk
no 35 EUR

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2026 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2026 1st-studio.com

 
Total Timed::1.04418492sec.