«Toyota» savu simtprocentīgi elektrisko SUV parādīs Šanhajas autoizstādē

Toyota paziņojusi, ka savu vidējās klases simtprocentīgi elektrisko SUV demonstrēs drīzumā gaidāmajā Šanhajas starptautiskajā autoizstādē.

Pirmo reizi par šāda modeļa eksistenci Toyota paziņoja Kenshiki pasākumā Eiropā. SUV būs izgatavots uz Toyota jaunās e-TNGA platformas, kas ir ļoti daudzpusīga un viegli pielāgojama dažādiem automobiļu veidiem.

e-TNGA arhitektūras pamatprincips balstās uz to, ka pamatelementi paliek nemainīgi, savukārt citi atšķiras. Šāda pieeja pieļauj dažādas variācijas automobiļa platumā, garumā,  riteņu bāzē un augstumā.

Tāpat e-TNGA platforma spēj nodrošināt priekšējo, aizmugurējo vai visu riteņu piedziņu, kā arī dažādas kapacitātes akumulatoru un elektromotoru uzstādīšanu, lai pielāgotos dažādu veidu automobiļiem un lietotāju profiliem.

e-TNGA tehnoloģijas daudzpusība un elastīgums ļauj Toyota projektēt un radīt automobiļus, kas ir ne tikai simtprocentīgi elektriski, bet arī aizraujoši brauc un lieliski izskatās.

Šanhajas starptautiskā autoizstāde šogad norisināsies no 21. līdz 28. aprīlim, savukārt preses pārstāvjiem tā būs pieejama jau 19. un 20. aprīlī.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
JuRita Mini Zoo TAKA
JuRita Mini Zoo piedāvā apskatīt tādus dzīvniekus: alpakas, lamas, ķenguri, dambrieži, punduraitas, pundurkazas, poniji, ēzeļi, zirgi, truši un citi | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 24.10.2025 - 03.11.2025 Itālija bez filtra, īsta, koša un dzīva! Latvia Tours - Berga bazārs
Kalabrija ir īstā Itālijas sirds – savvaļas skaista, sirsnīga un nepieradināta. Vēl vairāk iespēju doties uz KALABRIJU – lidojumu skaits dubultots | Skatīt vairāk
no 694 EUR
Skaistule Kuba - tāda, kāda tā ir! Estravel Latvia
Ekskursiju celojums: 10.- 24.03.2026. // No Rīgas // transfēri, 4* un 5* viesnīcas, puspansija, ekskursijas ar Jolantu un vietējiem gidiem | Skatīt vairāk
no 3555 EUR

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::0.50730109sec.