Toyota uzsākusi jaunā kompaktā SUV Yaris Cross ražošanu

Toyota Motor Manufacturing France (TMMF) uzsākusi jaunā Yaris Cross ražošanu – kompaktais urbānā stila SUV Eiropas tirgū nonāks augustā. Ir veikti ievērojami papildu ieguldījumi 400 miljonu eiro apmērā, lai rūpnīcā nodrošinātu divu modeļu izlaidi uz vienas ražošanas līnijas – ceturtās paaudzes Toyota Yaris un jaunā Yaris Cross –, ikgadējo TMMF ražošanas jaudu palielinot līdz 300 000 automobiļu.

Modelis ir projektēts un izstrādāts atbilstoši Eiropas klientu vajadzībām SUV tirgus B segmentā, un paredzams, ka jaunā Yaris Cross spēka agregātu noietā dominēs zemu CO2 emisiju hibrīds, kas atbilst kompānijas plānam līdz 2025. gadam panākt 90% elektrificēto modifikāciju īpatsvaru savu automobiļu noietā.

Yaris Cross ir otrais modelis, kas izgatavots uz Toyota GA-B kompakto automobiļu platformas un astotais TNGA (Toyota New Global Architecture) modelis, kas ražots Eiropā*. Šī modeļa ražošanas uzsākšana iezīmē arī turpmāku Toyota virzību ražošanas lokalizācijas stratēģijā.

“Yaris Cross ieviešana ir svarīga, jo tā ne tikai palielina Toyota konkurētspēju, bet arī nostiprina mūsu stratēģiju ražošanas lokalizācijā un ražošanas jaudu palielināšanā, lai sasniegtu Toyota mērķi līdz 2025. gadam palielināt pārdošanas apjomus Eiropā līdz 1,5 miljoniem vienību,” komentē Mārvins Kuks, Toyota Motor Europe viceprezidents.

Toyota vīzija ražošanas lokalizācijai Eiropā šogad ir paplašinājusies vēl vairāk, jo Toyota Motor Manufacturing Poland (TMMP) uzsākusi hibrīda elektrisko transmisiju un elektromotoru ražošanu, piegādājot 1,5 litru TNGA benzīna dzinēju un hibrīda spēka agregātu gan Toyota Yaris, gan Yaris Cross vajadzībām.

Toyota ir investējusi arī Toyota Motor Manufacturing Czech Republic (TMMCZ) ražošanas jaudu palielināšanā un modernizācijā, lai šo rūpnīcu Čehijā sagatavotu Yaris ražošanai un apmierinātu pieaugušo pieprasījumu pēc Eiropas Gada auto 2021 galvenā titula ieguvēja.

Jaunā Yaris Cross iepriekšpārdošana jau ir sākusies, un cenas ir no 17 400 eiro.

* Toyota Motor Manufacturing France (Yaris un Yaris Cross), Toyota Motor Manufacturing Turkey (Toyota C-HR un Corolla sedans), Toyota Motor Manufacturing UK (Corolla hečbeks un Touring Sports) un Toyota Motor Russia (Camry un RAV4).

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Augšdaugavas novada pasākumu plāns Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
Ielūkojies afišās, atzīmē savā kalendārā svarīgākos datumus un tiekamies pasākumos! | Skatīt vairāk
Vidusjūras kruīzs no 133 eur? CRUISEcentre
Vieta divvietīgā 4* kajītē, brokastis, otrās brokastis, pusdienas, launags un vakariņas, izklaides pasākumu programma uz kuģa | Skatīt vairāk
no 133 EUR
Dinaburgas pils taka Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
Apmēram 1 km gara taka, kas ved līdz Dinaburgas pilsdrupām un pils maketam. Taka piedāvā lielisku iespēju iejusties bruņinieku vidē. | Skatīt vairāk
 Sventes ezera taka Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
Sventes ezera taka atrodas vairākus kilometrus no Jaunsventes parka, iet gar Sventes ezeru. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2026 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2026 1st-studio.com

 
Total Timed::0.58544779sec.