Jaunais «Audi A6 Sedan»: biznesa klases līderis pieejams Latvijā

Jaunais «Audi A6 Sedan»: biznesa klases līderis pieejams Latvijā

•    Pēdējo gadu biznesa klases līderis, jaunais Audi A6 Sedan ir pieejams Latvijā: ar progresīvu dizainu, augstu komfortu un izsmalcinātu tehnoloģiju paleti.

•    Aerodinamiskās inovācijas un elegantais siluets nodrošina aerodinamiskās pretestības koeficientu 0,23 – vēsturiski labāko rādītāju Audi automašīnām ar iekšdedzes dzinēju.

•    Gudra elektrifikācija biznesa klasē: MHEV plus sistēma padara A6 Sedan dinamisku, ērtu un efektīvu, uzlabojot veiktspēju un sniedzot iespēju braukt arī ar elektroenerģiju.

Jaunais Audi A6 Sedan, kas apvieno nevainojamu eleganci ar inovatīvām tehnoloģijām un sportisku sniegumu, no septembra ir pieejams Latvijā. Jaunais A6 Sedan iezīmē biznesa klases līdera nākamo paaudzi, apvienojot komfortu, dinamiku un praktiskumu, kas jau bija raksturīgi iepriekšējām paaudzēm, bet tagad pacelti vēl augstākā līmenī. Jauno modeli apskatīt un doties testa braucienā iespējams pie Audi oficiālā pārstāvja Møller Auto Rīga.

“Audi A6 Sedan ir radīts klientam, kurš nevēlas kompromisus – tas apvieno izsmalcinātu dizainu, progresīvas tehnoloģijas un nevainojamu komfortu ikvienā situācijā. Šis biznesa klases automobilis uzrunās gan tos, kuri novērtē prestižu un eleganci, gan tos, kam tikpat būtiska ir dinamiska vadāmība un efektivitāte. Audi A6 vienmēr ir bijis pieprasīts biznesa klases auto Latvijā, un jaunais modelis šo latiņu paceļ vēl augstāk,” uzsver Ilgvars Ļubka Audi zīmola vadītājs Latvijā un Lietuvā.

Jauns etalons komforta un klusuma ziņā

Jaunā A6 Sedan skaņas izolācija ir par 30 % uzlabota salīdzinājumā ar iepriekšējo modeli. Kompaktāki logu un durvju blīvējumi, akustiskie stikli un trokšņu absorbētāji riepās padara salonu īpaši klusu. Komfortu papildina Bang & Olufsen 3D skaņas sistēma, panorāmas stikla jumts, četru zonu klimata kontrole un gaisa kvalitātes pakotne ar jonizatoru un smalko daļiņu filtru.

Jaunums Audi A6 – visu riteņu stūrēšana un MHEV plus hibrīda sistēma

Audi A6 Sedan ar papildaprīkojumā pieejamo adaptīvo pneimatisko balstiekārtu perfekti apvieno sportiskumu un komfortu. Šī pneimatiskās balstiekārtas sistēma regulē virsbūves augstumu un amortizāciju, kā arī sniedz papildu priekšrocības aerodinamikas ziņā. Lai samazinātu aerodinamisko pretestību, A6 Sedan virsbūves augstums tiek pazemināts pie liela ātruma pat sabalansētas un efektīvas braukšanas režīmos. Papildaprīkojumā pieejamā visu riteņu stūrēšana nodrošina veiklu vadāmību un precīzu manevrēšanu. Kopā ar stingrāku progresīvo stūres iekārtu ir ievērojami uzlabota stūres reakcija un tā kļuvusi tiešāka. Mazā ātrumā visu riteņu stūrēšanas iekārta pagriež aizmugurējos riteņus līdz pat 5 grādiem pretējā virzienā attiecībā pret priekšējiem riteņiem, uzlabojot manevrētspēju pilsētas satiksmē un šaurākos līkumos.

Teicamu braukšanas pieredzi nodrošina piedziņa ar daļējo hibrīda sistēmu MHEV plus. Papildus 2.0 TDI četru cilindru dzinējam ar 150 kW (204 ZS) jaudu, arī 3.0 TFSI sešu cilindru dzinējam ar 270 kW (367 ZS) jaudu ir šāda veida daļēja elektrifikācija. MHEV plus sistēma atbalsta iekšdedzes dzinēju, uzlabo veiktspēju un braukšanas komfortu, kā arī samazina CO2 emisijas. Tā nodrošina iespēju novietot automobili stāvvietā un veikt manevrēšanu, izmantojot tikai elektroenerģiju. A6 Sedan darbojas ar elektroenerģiju arī lēni braucot pilsētā, atrodoties nesteidzīgā satiksmes plūsmā vai ārpus pilsētas robežām, ripojot bez spēka piedziņas. Turklāt MHEV plus tehnoloģija rada papildu piedziņas griezes momentu līdz 230 ņūtonmetriem un līdz pat 18 kW (24 ZS) jaudu, automobilim uzsākot kustību vai veicot apdzīšanu. Samazinot ātrumu, tiek atgūta jauda līdz pat 25 kW.

Elegants, dinamisks un izteiksmīgs dizains ar izcilu aerodinamiku

Jaunā A6 Sedan virsbūve ir atturīga un funkcionāla. Tīrais, zīmolam raksturīgais dizains apvieno eleganci un sportiskumu. Logu augšējās kontūras izliekums piešķir virsbūvei tās īpašo raksturu. Izteiksmīgo priekšpusi veido lielā, zemā Singleframe radiatora reste ar elegantiem priekšējiem lukturiem un uzskatāmi novietotiem Audi riņķiem. Aiz tās slēpjas izsmalcināta gaisa plūsmas uzlabošanas koncepcija. Priekšpusē vissvarīgākais aerodinamikas elements ir sānu gaisa ieplūdes atveres, kas ir optimizētas formas un funkcijas ziņā. Gaisa plūsmas novirzītāji nodrošina labāku gaisa plūsmu un piešķir biznesa sedanam jaudīgu izskatu.

Tāpat kā priekšpuse, arī iegarenā un mazliet uz augšu plūstošā aizmugurējā daļa izstaro prestižu. Abi aizmugurējie lukturi ar precīzu gaismu grafiku un nepārtrauktu gaismas joslu, tāpat kā vertikālais bremžu lukturis piešķir jaunajam A6 Sedan pārliecinošu vizuālo identitāti. Automobiļa izcilo aerodinamiku būtiski veicina arī īpašā aizmugurējās daļas forma. Bagāžas nodalījuma vāka asais izliekums apvienojumā ar dobu rievu tā priekšpusē rada izsmalcinātu izskatu. Kombinācijā ar lielo un plato gaisa izkliedētāju tiek panākts ideāls līdzsvars starp aizmugurējās ass pacēlumu un pretestību, tādējādi uzlabojot braukšanas dinamiku.

Jaunais A6 Sedan tiek ražots Nekarsulmā, Vācijā, no kurienes tas nonāk pie klientiem visā pasaulē. Sākuma cena Latvijā ir no 58 900 eiro.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Rodas sala - pagarini vasaru Estravel Latvia
Lidojums no Rīgas, transfēri un 7 naktis viesnīcā ar izvēlēto ēdināšanas programmu // vietu skaits ierobežots | Skatīt vairāk
no 559 EUR
 Latvijas orientēšanās nakts Valmieras novada Tūrisma pārvalde
19. septembrī aktīvās atpūtas entuziastus aicinām piedalīties vienā no gaidītākajiem orientēšanās pasākumiem – Latvijas orientēšanās naktī | Skatīt vairāk
no 12 EUR
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 04.09.2025 - 14.09.2025 Miķeļdienas svinības Valmiermuižā Valmieras novada Tūrisma pārvalde
13. septembrī Valmiermuižā norisināsies Miķeļdienas svinības un tirdziņš „Gardu muti” kopā ar GreenFest. Aicinām! | Skatīt vairāk
Uzņēmumi


1st-studio.com
,


SIXT Latvija
,

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::1.85628676sec.