Stuntfighters - tagad arī sievietēm

Esam redzējuši sievišķus, kas brauc trofi-reidā, pa kādai motošosejā, viena driftā, atceramies arī padomju sievietes traktoristes un tās, kuras pašas skrūvē savu opeli. Bet skuķi uz stunt baika neviens nav redzējis!!

Viens tāds drosmīgs ir – Monta Šubina. Uz viena moča ar stuntfighter Jāni Rozīti pirmo reizi Latvijas moto, freestyle un vēl kādā vēsturē izpildīja trikus uz motocikla! Pirmizrāde bez respekta pret fizikas likumiem tika piedzīvota Ātruma cilts kartinga halles atklāšanā 19. augustā.

Līdz šim brīnumus ar teju 200kg smagiem močiem rādīja divi zināmākie Latvijas stunter – Jānis Rozītis un Gatis Riņķis, bet tagad benzīngalvu saime turēs rūpi par vēl vienu dullu meitēnu – Montu Šubinu.

Pirmizrādei, kas raisīja pozitīvu šoku, bija tikai trīs treniņi. Brašā 20-gadīgā meitene vien attrauc: „Manī laikam tas īstais gēns. Kad adrenalīna līmenis par mazu, jāpalielina!”

Nav brīnums – visa Montas ģimene draudzējas ar ātrumu. Mamma Kristīne Ērmane jaunībā piedalījusies motošosejas sacensībās un uzrādījusi labus rezultātus, bijusi Latvijas izlasē, startējusi Baltijas čempionātos. Monta teic - pilna māja medaļu. Pati mamma smej: „Kad bērnībā citas ar lellēm spēlējās, es un tētis pa pļavu ar mopēdu braucām”. Meitenes vectēvs Edgars Ērmanis ar paša būvētu motociklu EKE-1 ar trešo - atbalsta riteni 1954.gadā Melitopolē uzstādījis pasaules ātruma rekordu – 207,732 km/h). Rekords izpildīts 500cm3 motociklu klasē 5 km distancē ar startu gaitā. Pašlaik šis spēkrats aplūkojams Rīgas Motormuzejā. Montas brālis Raivis Ērmanis ar’ nav malā stāvētājs – trenējas kopā ar stuntfighter Jāni Rozīti.

Mulsinošs šis stāsts šķiet, kad uzzinām - Monta studēs starptautiskās attiecības Skotijā un nākotnē domā par darbu diplomātiskajā dienestā. Moto triki ir viņas vaļasprieks.

Hei, varbūt starp jums vēl ir kāds traks benzīngalva, kam ir ko teikt trasē un kuru dīda vēlme piekāst fiziku? Kāds Jānis, Pēteris vai Valentīna? Tikai netaisiet jokus mājās un bez ķiveres galvā. Esam brīdinājuši.

Savējie pulcējas! Ātruma cilts kartinga halle atvērta katru dienu no 12iem līdz 22iem. Tiekamies S. Eizenšteina ielā 2, Rīgā (blakus Biķernieku trasei).

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
⭐Vasara - tik karsta un burvīga! Coral Travel Latvia
Vai esi gatavs lēkt iekšā savā īstajā vasaras atpūtā? Agrā rezervēšana uz Turciju, Melnkalni, Grieķiju un Spāniju ir jau atklāta! | Skatīt vairāk
Latvija
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 01.03.2026 - 08.03.2026 "UzKūko" brīvdienu bufete Rencēnos Valmieras novada Tūrisma pārvalde
8. martā plkst. 12.00–16.00 Rencēnos, Valmieras ielā 12 “UzKūko” brīvdienu bufete. Makarūni un kūciņas līdzņemšanai. Plašāk: tālr. 28312663. | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 25.02.2026 - 11.03.2026 Koncertuzvedums “Gerda” Mežotnes baznīcā Bauskas TIC
Koncertuzvedums “Gerda” ir muzikāls Hansa Kristiana Andersena pasakas “Sniega karaliene” tēlojums interaktīvā koncerta formātā. | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 20.02.2026 - 06.03.2026 Viena diena Bauskā Bauskas TIC
Bauskas šarms slēpjas detaļās. Visnegaidītākajās vietās uzrodas kaķu mozaīkas. Senām mājām jaunu garšu piešķir izšūtas rozes. | Skatīt vairāk
Uzņēmumi


Avis
,


LIDO Atpūtas centrs
,


Nikos Travel
,


Jūrmalas TIC
,

Tez Tour
NEDĒĻAS LASĪTĀKAIS
Populārakie piedāvājumi
APMEKLĒTĀKIE UZŅĒMUMI
Baltijas tūrisma objekti

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2026 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2026 1st-studio.com

 
Total Timed::0.56821012sec.