Rallijs «Sarma» šogad Apes un Gulbenes novados

Visvecākais ziemas autorallijs Latvijā un viens no vecākajiem rallijiem Baltijā – rallijs "Sarma", kas 2012. gada 11. un 12. februārī norisināsies jau 37. reizi, neizlaižot ne gadu, tradicionāli saistās ar Gulbenes pusi. Taču šogad organizatori, paredzot rallija pirmo dienu aizvadīt Apes novada ceļos, ir sarūpējuši pārsteigumu gan sportistiem, gan skatītājiem.

Kā zināms, Apes novads ir pazīstams ar savām stabilajām motosporta tradīcijām, bet rallijs tur ienāk pirmo reizi. Apes pilsētā un tās apkārtnē notiks pirmās "Sarmas" dienas rallija aktivitātes – Apes "Tiltacikužos" tiks izvietots servisa parks, kur interesenti varēs vērot, kā startam tiek sagatavotas sporta automašīnas, arī rallija starts 11. februārī plkst. 15:00 tiks dots pie Apes novada domes ēkas.

Pēc starta sportistiem būs jāsacenšas divos pilnīgi jaunos ātrumposmos Apes apkaimē. Skatītāji azartisko cīņu šajos ātrumposmos varēs vērot gan dienā, gan arī diennakts tumšajā laikā. Ņemot vērā to, ka Apes ātrumposmi rallija skatītājiem ir līdz šim neredzēti un nepazīstami, organizatori būs īpaši parūpējušies par viņu ērtībām, izveidojot maksimāli daudz ērtu un drošu skatīšanās vietu.

Nakts sacensības, kuru Latvijas rallija čempionātā vēsturiski uzsāka tieši "Sarmas" organizatori, sniedz pavisam īpašas sajūtas un prieku gan skatītājiem, gan sportistiem. Jāpiebilst, ka nakts ātrumposmos uzrādītie rezultāti netiks ņemti vērā, nosakot starta kārtību nākamajai rallija dienai.

Otrajā sacensību dienā rallijs pārcelsies uz Gulbenes novadu, kur sacensības turpināsies vēl 6 ātrumposmos – trīs ātrumposmi tiks veikti divreiz. Arī Gulbenes pusē visus gaida pārsteigums – diviem tradicionālajiem "Sarmas" ātrumposmiem ir pievienojies viens, nevienam nepazīstams un jauns ātrumposms. Rallija "Sarma 2012" uzvarētāju apbalvošana notiks Gulbenē, Vecgulbenes muižas zālē.

Visa sacensību oficiālā informācija regulāri tiek atjaunināta mājas lapās www.4rati.lv un www.autorally.lv. Savukārt sociālo tīklu cienītājiem visiem jaunumiem ir iespējams sekot līdzi rallija "Sarma" Facebook lapā www.facebook.com/rallysarma un Twitter kontā www.twitter.com/RallySarma

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Ziemas brīvdienu ceļvedis Ziemeļlatgalē Balvu TIC
Norises un īpašie piedāvājumi tūrisma uzņēmumos un kultūrvietās no 20.decembra līdz pat 4.janvārim. Lai brīvdienu ceļi ved uz Balvu novadu, | Skatīt vairāk
Latvija
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 20.12.2025 - 27.12.2025 Kolektīva saliedēšanās Rēzeknē  Rēzeknes pilsētas TIC
Ir pēdējais brīdis saplānot gada nogales un Ziemassvētku pasākumu savam kolektīvam. | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 19.12.2025 - 26.12.2025 BDN: Vairāk nekā 300 autentisku priekšmetu Rēzeknes pilsētas TIC
Izstāde “Ražots Latvijā” atklāj Latvijas rūpniecības un amatniecības sasniegumus Brīvvalsts laikā. | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 08.12.2025 - 21.12.2025 "Brīnumu laiks" Šlokenbekā Tukuma TIC
Tirdziņš norisināsies ziemīgā noskaņā un piedāvās koncertu, aktivitātes un svētku gaisotni. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::0.42571807sec.