No 1.01.2013 Francijā motociklistiem ir jāatstarojas

Francijā ar 1.01.2013 visiem motociklistiem ir ieviesta jauna prasība attiecībā uz apģērbu, proti, 68 eiro liels sods draudēs visiem motociklistiem, kuriem uz apģērba nebūs atstarojošu elementu 150 cm2 platībā. Jaunais noteikums attiecas uz visiem motociklu vadītājiem (red. piezīme - par pasažieriem nav skaidrs), kuru spēkrats ir apgādāts vismaz ar 125 kubikcentimetru lielu motoru.

Specialisti iesaka speciālas roku aproces, kuras atstarojas. Francijas likumdošana nenosaka atstarotāja krāsu, bet nosaka, ka atstarojošam elementam jāatrodas uz ķermeņa augšējās daļas.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Pinumu darbnīca “Pītenis” Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
Pinumu darbnīca “Pītenis” piedāvā dažādas nodarbības un meistarklases. | Skatīt vairāk
Viesu māja “Pumpuri” Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
Viesu māja “Pumpuri” piedāvā naktsmītnes 6 cilvēkiem (3 istabas). Viesiem ir pieejama burbuļvanna, bezmaksas Wi-Fi, sauna, dārzs. | Skatīt vairāk
Uzņēmumi


AZA tours
,

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::1.97529793sec.