Vasaras sākumā pie pircējiem nonāks jaunais mikroautobuss Opel Vivaro

Jaunais mikroautobuss Opel Vivaro pie pircējiem nonāks 2014. gada vasaras sākumā ar jaunu dizainu, motoriem un modernām tehnoloģijām. Opel mikroautobuss ir iecienīts un populārs auto ceļotāju vidū ar pieejamām cenām un izturīgiem motoriem.

Jau tagad autoražotājs Opel sola ekonomiskākus un spēcīgākus motorus. Liela uzmanība ir veltīta daudzām tehnoloģijām, kas palīdzēs tālbraucēju šoferiem ar dažādiem braukšanas asistentiem. Arī mikroautobusa dizaina līnijas atsvaidzina jauno Opel Vivaro un pielāgojas jau ierastajiem vieglo automobiļu siluetiem.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Šrilanka. Ekskursijas un atpūta  Estravel Latvia
Aviobiļetes, transfēri, viesnīcas dažādās vietās, tai skaitā kūrortā, brokastis, vakariņas, norādītās ekskursijas | Skatīt vairāk
no 1689 EUR
 Bebrenes muižas komplekss TAKA
Bebrenes muižas ansamblis ir viens no nedaudzajiem Sēlijā, kurā pilnībā ir saglabājušies visi 19. gs. Bebrenes muižas apbūves elementi. | Skatīt vairāk
Viesnīca “Sventes muiža” **** TAKA
“Sventes muiža” ir mājīga, pagājušā gadsimtā celta muiža, kurā iekārtota 4-zvaigžņu viesnīca. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::2.56943297sec.