Pērn būtiski palielinājies auto spoguļu zādzību skaits

2014.gadā spoguļu zādzību skaits ir būtiski pieaudzis un kopumā pērn tika nozagti 3 143 auto spoguļi, kas ir par 24,3% vairāk nekā 2013.gadā, tā liecina uzņēmuma SIA Autonams apkopotie dati.

Apzagtāko automašīnu marku topa augšgalā joprojām pārliecinošs līderis ir BMW markas auto. Lielas izmaiņas vērojamas Volkswagen markas auto statistikā, kuru apzagto auto skaits ir gandrīz dubultojies un no topa astotās vietas ierindojas piektajā, nomainot Toyota markas auto.

2014.gadā novērota tendence, ka auto spoguļu zagļi sākuši vairāk iecienīt apvidus auto modeļus, kā BMW X5, Lexus RX džipi, BMW X6, Porsche Cayenne un Mercedes Benz ML modeļu auto.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Līksnas muižas parks (Līksnas takas) TAKA
Līksnas muižas parks atrodas Augšdaugavas novadā. Braucot pa šoseju Rīga – Daugavpils, nevar nepamanīt Līksnas ainavas dominanti – Līksnas Romas | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 05.08.2025 - 12.08.2025 Publikācija “TRAĶU PILIS UN PILSKALNI” Trakai TIC
Publikācija “TRAĶU PILIS UN PILSKALNI” | Skatīt vairāk
Luknas ezers TAKA
Luknas ezers ir iecienīta makšķerēšanas, putnu vērošanas un aktīvās atpūtas vieta. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::0.47118807sec.