«Rallijs Latvija» norisināsies krāšņākajā gadalaikā

Rallijs Latvija 2016. gadā saglabās Latvijas rallija čempionāta noslēdzošā posma statusu. Rallija sezonas pēdējās sacensības Rīgā, Jūrmalā un Tukumā notiks zelta rudens laikā – 22. un 23. oktobrī.

Izmaiņas sacensību norises laikā saistītas ar šogad neraksturīgi silto ziemu, kuras dēļ iepriekš jau mainīts FIA Eiropas rallija čempionāta ziemas posma Rally Liepāja norises laiks, kas pārcelts uz 16.-18. septembri jeb nedēļas nogali, kad sākotnēji bija plānots Rallijs Latvija. Ievērojot Starptautiskās automobiļu federācijas (FIA) pārvaldībā esošo čempionātu hierarhiju, Latvijas automobiļu federācijas Rallija komisija lēma par sacensību norises laika maiņu uz 22. - 23. oktobri, kas Rallijs Latvija ļaus noslēgt ne vien Latvijas, bet visas Baltijas rallija sezonu.

"2016. gads ir ļoti zīmīgs Rallijs Latvija vēsturē, jo šogad sacensības tiks sarīkotas 20. reizi! Jau ierasts, ka Rallijs Latvija laikā norisinās vairāku nacionālas nozīmes čempionātu un kausa izcīņas posmi – rallijsprints, minirallijs un rallija supersprints. Tikmēr jubilejas ralliju īpašu padarīs tā iekļaušana arī starptautisku čempionātu kalendārā – Rallijs Latvija uzņems gan FIA Eiropas kausa izcīņas, gan jaunizveidotā piecus posmus garā FIA Baltijas valstu čempionāta dalībniekus. Mums būs tas gods uzņemt šo čempionātu pēdējo posmu, turklāt tieši Rallijs Latvija apbalvošanas ceremonijas laikā tiks pasniegti pirmā Baltijas čempionāta uzvarētāju kausi!

Arī šogad Rallijs Latvija atšķirības zīme būs asfalta ātrumposmi, kas veidos nozīmīgu sacensību programmas daļu, un sniegs ekipāžām unikālu iespēju krāt pieredzi uz Baltijā notiekošajos rallijos reti izmantotā ceļu seguma. Esmu pārliecināts, ka izdosies sarīkot dalībniekiem tehniski prasīgas sacensības, kas vienlaicīgi būtu elpu aizraujošiem brīžiem piepildītas skatītājiem un rallija draugiem!" Rallijs Latvija rīkotājs Jānis Krastiņš.

Plašāku informāciju par Rallijs Latvija atradīsiet Latvijas rallija čempionāta oficiālajā interneta mājaslapā. Rallija jaunumiem varat sekot līdzi arī sociālo tīklu Twitter, facebook, draugiem.lv un YouTube starpniecību.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 01.03.2026 - 08.03.2026 "UzKūko" brīvdienu bufete Rencēnos Valmieras novada Tūrisma pārvalde
8. martā plkst. 12.00–16.00 Rencēnos, Valmieras ielā 12 “UzKūko” brīvdienu bufete. Makarūni un kūciņas līdzņemšanai. Plašāk: tālr. 28312663. | Skatīt vairāk
Latvija
Aicinām uz Baltijā senāko kinoteātri! Ventspils TIC
Kino Rio darbojas Ventspilī vairāk nekā 114 gadus (šogad 115 gadi) un ir vecākais kinoteātris Baltijā. Iepazīsties ar kinoteātra repertuāru. | Skatīt vairāk
Audiogids “Kaugurciema stāstu taka” Jūrmalas TIC
Jūrmalā tapis jauns audiogids “Kaugurciema stāstu taka” – 4 km pastaiga pa senā zvejnieku ciema vēstures pieturpunktiem. Pieejams IZI Travel. | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 28.02.2026 - 07.03.2026 Dubultkoncerts “100.PUSE” Valmieras novada Tūrisma pārvalde
Grupu "100Debija" un "Otra puse" dubultkoncerts Valmieras Kultūras centrā. Kā 90-tajos rakstīja uz afišām - darbosies arī bārs. | Skatīt vairāk
no 20 EUR
Tez Tour
NEDĒĻAS LASĪTĀKAIS
Populārakie piedāvājumi
APMEKLĒTĀKIE UZŅĒMUMI
Baltijas tūrisma objekti

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2026 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2026 1st-studio.com

 
Total Timed::1.87865281sec.