Alūksnē Ziemassvētku noskaņu rod «Spārnos»

Ļauties domu, sapņu un cerību lidojumam! Alūksnes muzejs no 21. novembra piedāvā Latvijas Floristu apvienības un Eesti Florist biedru kopizstādi "Spārni ".

Katru gadu Alūksnes muzejs organizē izstādi ar Ziemassvētku noskaņu. 21. novembrī Alūksnes muzejā tika atklāta ikgadējā Latvijas Floristu apvienības rīkotā ziemas darbu izstāde "Spārni".

Saglabājot tradīciju - ceļot pa Latviju un tālāk, šogad Latvijas Floristu apvienības un Igaunijas Eesti Florist dalībnieku darbi atceļojuši uz skaisto un vienu no ziemīgākajām pilsētām Latvijā- Alūksni. Izstādē aplūkojami 22 floristu darbi no Latvijas un Igaunijas. Paldies visiem dalībniekiem par iespēju Adventes laikā saņemt "spārnus" ticībai un radošam lidojumam. Izstādē piedalās: Aija Žagariņa, Anna Spruğe – Vjakse, Digna Vilcāne, Dina Semjonova, Gunda Ķigure, Gunita Lazdiņa, Ieva Ğērmane, Indra Jaundāldere, Inga Pobjaržina, Irīda Zvejniece, Liāna Bērziņa, Larisa Stradiņa, Laura Laiveniece, Līga Birze – Spoğe, Linda Treilone – Kalniņa, Sanita Velša, Vineta Ābele.

Liels paldies igauņu floristiem no Eesti Florist MTU: Heli Look, Airi Hanikat, Anneli Jürioja, Aire Reenumägi, Anu Uibo. Īpašs paldies izstādes organizatorēm un veidotājām Aijai Žagariņai, Gunitai Lazdiņai un Astrīdai Gailei.

Lai mums gaišs, priecīgs un radošs svētku gaidīšanas laiks!

Izstāde apskatāma no 21.11.2020 līdz 9.01.2021.

Izstādi organizē Latvijas Floristu apvienība un Alūksnes muzejs, atbalsta Eesti Florist.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 14.09.2025 - 20.09.2025 Izpēti Rēzekni ar jauniem audiogidiem! Rēzeknes pilsētas TIC
Izmanto QR kodus un atklāj pilsētas vēsturi audio formātā, 4 valodās! | Skatīt vairāk
Latvija
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 13.09.2025 - 18.09.2025 Restorāns un vīna studija “MÓRA” Rēzeknes pilsētas TIC
Izbaudi latgaliešu garšas mūsdienīgi! Vīns, ēdiens un sirsnība pašā Rēzeknes sirdī! | Skatīt vairāk
Tirdziņi un gadatirgi Tukuma novadā Tukuma TIC
Klāt rudens un dažādos pasākumos, ciemos un pilsētās arī tirdziņi un gadatirgi. Sekojam līdzi informācijai un dodaties baudīt šos brīniškīgos | Skatīt vairāk
Ideāla vieta Jūsu konferencei Rixwell Elefant Hotel
Ērta atrašanās vieta starp centru un lidostu. Pasākumiem no 1000 € – 10% atlaide. Kafijas pauzes un ēdināšana. Piedāvājums līdz 30.04.2026. | Skatīt vairāk
no 100 EUR

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::2.68819094sec.