AKCIJAS & SVĒTKI | Diena vēsturē | Advents & Ziemassvētki

Ceļā pēc Ziemassvētku sajūtām: Alternatīvas dārgajai Lapzemei

Došanās uz Lapzemi, tikšanās ar Ziemassvētku vecīti – tas ir teju katra bērna sapnis. “Mirror” izpētījis, ka ģimenei šāda izprieca Ziemassvētku laikā izmaksā līdz pat 7000 britu mārciņu, tādēļ izdevums nāk klajā ar alternatīviem, taču ģimenes budžetam daudz draudzīgākiem piedāvājumiem.

Korvatanturi, Somija

Dažas leģendas vēsta, ka tieši tur ir īstā Ziemassvētku vecīša mājvieta. Tās, protams, ir leģendas, bet svētku sajūtu var iegūt arī šajā mazpilsētā, un tā ir krietni lētāka alternatīva par dārgo Lapzemi.

Himmelforta, Vācija

Pilsētiņa atrodas netālu no Berlīnes, un tajā darbojas īsts eņģeļu pasts. Tāpat pilsētiņa ir burvīgs Ziemassvētku tirdziņš, kas ļauj patiešām izbaudīt svētku sajūtas.

Hallštate, Austrija

Alpu kalni, burvīgi rotāji un iespēja satikt Ziemassvētku vecīti! Kādēļ gan lai par īsto svētku vietu nekļūtu šī gleznainā Austrijas mazpilsēta?


KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Kaspars Zemītis | akustiskais solokoncerts Valmieras novada Tūrisma pārvalde
28. decembrī 16.00 restorānā AKUSTIKA ielūdzam uz atkalsatikšanos ar mūsu draugu, ģitāru pavēlnieku – Kasparu Zemīti! | Skatīt vairāk
25 EUR
Pinumu darbnīca “Pītenis” Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
Pinumu darbnīca “Pītenis” piedāvā dažādas nodarbības un meistarklases. | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 14.12.2025 - 20.12.2025 Kamerkora “Kaķi” Ziemassvētku koncerts Valmieras novada Tūrisma pārvalde
18.decembrī plkst. 19.00 Valmieras Kultūras centrā norisināsies kamerkora “Kaķi” Ziemassvētku koncerts. | Skatīt vairāk
no 5 EUR

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::0.19198108sec.