Tukuma novadā Jaunmoku pils atklājusi vasaras sezonu un dārza terasi


Jaunmoku pils atklājusi vasaras sezonu un dārza terasi, izziņojot lielākos vasaras notikumus – Latgaļu dienu – 29.jūnijā, Dārza svētkus - 21.jūlijā.

Pulcējot medijus, influencerus un tuvākos sadarbības partnerus, sirsnīgā atmosfērā Jaunmoku pils valdes locekle Ievas Sīpola sniedza ieskatu vasaras sezonas aktualitātēs un notikumos. (20 bildes)

Šīs sezonas jaunums viennozīmīgi ir skaistā un estētiskā dārza terase, kurā omulīgā atmosfērā varēs baudīt ikdienas maltītes un svinēt īpašus notikumus. Ēdienkartē iekļauti tādi ēdieni kā brieža steiks, sams, brieža gaļas burgers, pašu gatavots saldējums un citi ēdieni. Kā atsaucās pirmie terases viesi, ēdiens un atmosfēra ir brīnišķīga, garšas tīras un dabiskas. Terase būs atvērta no trešdienas līdz svētdienai laikā no 12.00 līdz 20.00. Galdiņu rezervācija pa t. +37126187442.

Atklāšanas pasākuma viesiem bija iespēja arī apmeklēt Jaunmoku pils muzeju un Latvijas medību trofeju izstādi, kā arī baudīt skaisto pils apkārtni. Pasākuma noslēgumā viesus priecēja muzikāls priekšnesums un garda maltīte no jaunās dārza terases ēdienkartes.

Pasākumā tika arī uzsvērta unikālās neogotikas stils pērles un kultūrvēsturiskā pieminekļa – Jaunmoku pils – uzturēšanas un saglabāšanas darbu nozīmīgums. Vasaras sezonas sākumā norisināsies pils fasādes virsmas atjaunošanas un restaurācijas būvdarbi. Darbi norisināsies etapos, lai daļa no pils vienmēr būtu atklāta un pieejama apskatei.

Vasaras sezonā Jaunmoku pils saviem viesiem piedāvās baudīt mierpilnu atpūtu, muzeja un tā ekspozīciju apskati, dažādas aktivitātes parkā, piemēram, makšķerēšana ar seno laiku makšķerkātu vai izbrauciens ar velo, dažādas muzeja programmas, kā arī iecienīto Izlaušanās spēli. Jaunmoku pils muzeja darba laiks vasaras sezonā būs no 9.00 - 19.00.

Visas vasaras garumā notiks arī dažādi kultūras pasākumi – 18. maijā Muzeju nakts, 15. jūnijā - koncertprogramma “Violets”, kurā Ance Krauze un Zigfrīds Muktupāvels izpildīs Jāņa Lūsēna dziesmas ar Austras Skujiņas dzeju. 7. jūlijā trešo reizi norisināsies starptautiskais baleta kamerfestivāls “Kurzemes klasika 2024”. Vasaras pilnbriedā - 21. jūlijā būs ikgadējie Dārza svētki. Tie būs tikšanās, satikšanās un atkalredzēšanas svētki. To noslēgumā būs SHIPSEA koncerts pils parkā.

Sadarbībā ar biedrību Tukku Magi 2. - 4. augustā šogad pirmo reizi notiks Starptautiska izstāde jeb Rotu parāde, kuras laikā tiks popularizēta laikmetīgo rotu māksla.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 28.03.2025 - 04.04.2025 Disco night - Spring Sensation Baltic Beach Hotel & SPA
Pievienojies aizraujošai Disco Party Night, kur mirdzošās gaismās saplūst mūzika, deja un bezrūpīga jautrība kopā ar DJ Zane Stocka! | Skatīt vairāk
Latvija no 20 EUR
Kas jauns Tukumā? Tukuma TIC
Izbaudiet radošas, garšīgas, viesmīlīgas un aktīvas jaunas vietas Tukuma pusē | Skatīt vairāk
Ekskursijas Kodolraķešu bāzē Zeltiņos 2025 Alūksnes TIC
2025. gadā vienu reizi mēnesī tiek organizētas atvērtās ekskursijas Kodolraķešu bāzē Zeltiņos kopā ar gidu! Piesakies, atklāj, uzzini! | Skatīt vairāk
Tūrisma rallijs "Madona-Gulbene" Madonas TIC
24. maijā no Madonas "Smeceres sila" startē klasiskais autofotoorientēšanās rallijs, braucienā iepazīstot pilis, muižas, dabu un vietējos | Skatīt vairāk
no 35 EUR

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::0.46596003sec.