Pirmais mājražotāju un džeza festivāls «CRAFT and JAZZ» notiks jau šonedēļ

Jau šo sestdien, 2024. gada 31. augustā, bijušajā kultūras namā “Zelta Druva” Dobeles novada Miltiņos pirmoreiz notiks “CRAFT and JAZZ” jeb amatniecības un džeza festivāls. Baltijas mājražotāju tirgus un vairāki džeza koncerti notiks vēsturiskā kultūras namā “Zelta Druva”, tādēļ festivāla rīkotāji aicina apmeklētājus ierasties 80.to gadu tērpos.

Pasākuma norises vieta ir joprojām norādīta kartēs kā kultūras nams “Zelta Druva”, lai arī vairāku gadu garumā ēka stāv tukša. Pirms dažām desmitgadēm tā ir kalpojusi kā kultūras notikumu centrs novadam un apkārtnei: tur tika spēlētas kāzas un norisinājās diskotēkas, notika koncerti un amatierkolektīvu ballītes. “Zelta Druva” nu ir Latvijas dzērienu ražotāja īpašums un pēc gada ēka pārtaps par ražotni, taču jau tagad ražotājs vēlas atdzīvināt bijušo kultūras namu, sarīkojot tur vasaras izskaņas ballīti un pienācīgi atceroties gadus, kuros “Zelta Druva” nesa prieku apkārtējiem iedzīvotājiem.

Ballīte kultūras namā sāksies jau plkst.13.00, kad pasākuma teritorijā norisināsies Baltijas mājražotāju gadatirgus, degustācijas, loterijas un konkursi, bet bērniem tiks sarīkotas atrakcijas un ģimenēm piedāvātas brīvā laika pavadīšanas idejas. Kultūras nama foajē tikmēr varēs apmeklēt džina destilācijas meistarklases, bet visi interesenti varēs iemācīties vai atsvaidzināt atmiņā analogās fotogrāfijas mākslu “Baltic Analog Lab” rīkotajā analogo portretu pop-up fotolaboratorijā.

Arī mūzika ir bijusi patiesi svarīga cilvēkiem gan kultūras nama zelta laikos, gan arī nav mazsvarīgāka tagad, tāpēc festivāla otrajā daļā, kas sāksies plkst. 18.00, uz bijušā kultūras nama skatuves kāps Rīgas Doma kora skolas audzēkļu džeza ansamblis “Harmonijas Hameleoni”, avangarda džeza grupa “Avangarda Vangards”, Ralfa Arbidāna džeza trio, un kulminācijā varēs dzirdēt saulainās Jūlijas Zakirovas programmu “Golden Hour” (Zelta stunda). Pēc virknes ar klausāmkoncertiem, ko vadīs mūzikas žurnāliste Anete Ašmane-Vilsone, festivāla apmeklētāji varēs uzdejot pie džeza, fankmūzikas, disko un grūva ritmiem no vinila platēm kopā ar DJ VinK un Mixmaster AG.

Biļetes pieejamas Biļešu paradīzē: https://www.bilesuparadize.lv/lv/event/142079

Festivālu rīko “Dvoretsky Distillery” un biedrība “Louder.lv”.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 04.03.2026 - 11.03.2026 Seminārs par digitālo mārketingu 2026 Valmieras novada Tūrisma pārvalde
11. martā Valmierā norisināsies seminārs “Digitālais mārketings 2026. gadā: kas strādās un kas vairs nē?”, lektore “DigitalMore” vadītāja | Skatīt vairāk
Latvija no 35 EUR
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 28.02.2026 - 07.03.2026 Blūza vakars Šlokenbekas muižā Tukuma TIC
Vakars, kurā skanēs blūzs un personīgi stāsti, pulcējot uz vienas skatuves Latvijas blūza grandus. | Skatīt vairāk
Aicinām uz Baltijā senāko kinoteātri! Ventspils TIC
Kino Rio darbojas Ventspilī vairāk nekā 114 gadus (šogad 115 gadi) un ir vecākais kinoteātris Baltijā. Iepazīsties ar kinoteātra repertuāru. | Skatīt vairāk
Nobaudi Zemgales garšas mūsu pusē Bauskas TIC
Izbaudi Zemgales garšas restorānos, kafejnīcās, picērijās un kebabnīcās – no sildošām maltītēm līdz iecienītām ielas garšām mūsu pusē. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2026 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2026 1st-studio.com

 
Total Timed::0.97658801sec.