LATVIJA | Aizkraukle

Aizkraukles novads: Aicinām pieteikties Rudens tūrisma velobraucienam 2022!

Devīto reizi doties ceļā ar velosipēdu un izbaudīt rudens krāšņumu aicina Aizkraukles novada un Kokneses tūrisma informācijas centrs. 10. septembrī apmēram 60 kilometrus garais velobrauciena maršruts vedīs par Kokneses un Pļaviņu apvienību rudens noskaņās tērptajām teritorijām. Brauciens vīsies pa grants ceļiem, vietām arī pa takām, kā arī asfaltētu ceļa segumu.

Velobrauciena sākums būs ainaviskajās Kokneses viduslaiku pilsdrupās, kur no pulksten 8.30 dalībnieki reģistrēsies braucienam, lai pulksten 9.00 dotos ceļā uz Vecbebriem. Mirkli piestājot Voldemāra Jākobsona memoriālajā mājā, lai aplūkotu viņa radītos mākslas darbus un arī dižos ceļotāja zābakus, ceļš vedīs tālāk līdz Jaunbebru “Kartupeļa dumpja” atceres vietai. Siljāņu ciema mini zoo „Karlīnas” šogad daudz jaunumu – tiek labiekārtota teritorija un aplūkojami jauni dzīvnieki. Gar Pērses upes krastiem, septembra krāsaino lapu zeltā tērptās takas un ceļi vedīs Iršu virzienā, kur viesos gaida renovētā Iršu magazīna ar stāstiem par seno Hiršenhofas vēsturi. Viesmīlīgās “Ilgas” ļaus priecāties garšu baudītājiem, piedāvājot degustēt saimniecībā tapušo produkciju. Baudīt rudens noskaņu un mirkli apstāties piedāvās “Sajūtu šķūnis”. Medus smaržas un garšas pavadīts gida stāstījums Latvijas biškopības vēstures muzeja jauniekārtotajā ekspozīcijā atklās bišu dzīves daudzveidību. Kad rudenīgā pēcpusdienas saule mēģinās slēpties aiz koku galotnēm, ceļš vedīs atpakaļ Kokneses virzienā. Kā ierasts rudens velobraucienos, noslēgumā dalībnieki pulcēsies kopīgā zupas baudīšanā Kokneses parkā.

Paredzētajā programmā iespējamas izmaiņas, bet labam garastāvoklim, rudenīgi sportiskam dabas baudījumam visas dienas garumā uz velosipēda tas nevar traucēt. Dalība velobraucienā paredzēta tikai ar iepriekšēju pieteikšanos līdz 8.septembrim, nosūtot e-pastu uz turisms@aizkraukle.lv vai zvanot pa tālruni 29275412 vai 65161296, norādot vārdu un uzvārdu. Dalības maksa 10 eiro /personai. Obligātas ir velo ķiveres, kā arī piemērots, laika apstākļiem atbilstošs sporta apģērbs. Ieteicams līdzi ņemt ūdeni.

Uz tikšanos devītajā rudens tūrisma velobraucienā!

Vairāk informācijas - www.visitaizkraukle.lv

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 04.02.2026 - 28.02.2026 Mīlestības mēnesis Jūrmalā Jūrmalas TIC
Februārī Jūrmala aicina baudīt Mīlestības mēnesi – pastaigas pie jūras un parkos, gaismas instalācijas, kultūru, SPA un mierpilnu kopābūšanu | Skatīt vairāk
Latvija
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 01.02.2026 - 28.02.2026 Gadatirgi un svētku tirgi Ventspils tirgū  Ventspils TIC
Ieplāno atmeklēt, kādu no Ventspils gadatirgiem 2026. gadā! | Skatīt vairāk
TrekTours Ķemeru pārgājiens Jūrmalā Jūrmalas TIC
Jūrmala un TrekTours 7. martā aicina uz Ķemeru pārgājienu ar 9–37 km maršrutiem, dabas ainavām, īpašiem nakšņošanas piedāvājumiem un pavasara | Skatīt vairāk
14 EUR

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2026 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2026 1st-studio.com

 
Total Timed::0.37962103sec.