LATVIJA | Jelgava

Jelgavas Sv. Trīsvienības baznīcas tornī – sarunu vakars «Zudušo Jelgavu meklējot»

2023. gada 2. novembrī pulksten 18 interesenti aicināti uz Jelgavas Sv. Trīsvienības baznīcas torni, kur norisināsies izzinošs sarunu vakars “Zudušo Jelgavu meklējot”.  Par jaunākajiem arheoloģiskajiem atradumiem Jelgavā 2022. - 2023.gadā, savu darbu un novērojumiem, kas iegūti veicot arheoloģisko uzraudzību Pilssalas ielā un vecās skanstes nocietinājumu vietā Pilssalā, stāstīs arheologs un vēsturnieks,  Dr.paed. Andris Tomašūns.

Vakara apmeklētāji varēs gūt atbildes uz dažādiem ar Jelgavas vēsturi un arheoloģisko izpēti saistītiem jautājumiem, piemēram, kādas senās Jelgavas vēstures liecības atklājušās, veicot arheoloģisko uzraudzību Pilssalas ielas pārbūves darbu vietā, vai zem Jelgavas pils tiešām atrodas slepenas ejas, kādas vēstures liecības apslēptas zem Pilssalas pļavām?

Dalība lekcijā ir bez maksas. Vietu skaits ierobežots, tāpēc interesenti aicināti iepriekš pieteikties pa tālruni  63005447 vai e-pastu tic@tornis.jelgava.lv.

Pasākuma laikā notiks foto uzņemšana un/ vai filmēšana ar mērķi informēt sabiedrību par aktivitātes norisi, kā arī arhīva uzkrāšanas, dokumentēšanas, saglabāšanas vajadzībām un publicitātes materiālu veidošanai.

Informācija par datu apstrādi Jelgavas valstspilsētas pašvaldībā pieejama tīmekļa vietnē: http://www.jelgava.lv/lv/pasvaldiba/par-pasvaldibu/personas-datu-aizsardziba/.

Jāatgādina, ka Jelgavas Sv. Trīsvienības baznīcas tornī apmeklētājiem par maksu ir iespēja apskatīt ekspozīcijas - “Jelgava laika griežos”, “Mode Jelgavā cauri gadsimtiem” un “Jelgavas Sv. Trīsvienības baznīcas stāsts” –, kas iekārtotas trīs stāvos. Ekspozīcijas pieejamas no otrdienas līdz sestdienai no pulksten 10 līdz 18, svētdienās no pulksten 11 līdz 18. Savukārt skatu laukums un izstāžu zāle, kur šobrīd apskatāma Imanta Lancmaņa gleznu izstāde “Ainavas un klusās dabas”, pieejama otrdienās no pulksten 10 līdz 18, trešdienās, ceturtdienās, piektdienās un sestdienās no pulksten 10 līdz 20, bet svētdienās no pulksten 11 līdz 18. Ieejas maksa uz ekspozīcijām, izstāžu zāli un skatu laukumu pieaugušajiem ir 4 eiro, skolēniem, studentiem, pensionāriem – 1,50 eiro. Tikai izstāžu zāles un skatu laukuma apmeklējums pieaugušajiem maksā 1,50 eiro, skolēniem, studentiem, pensionāriem – 0,80 eiro.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 13.12.2025 - 03.01.2026 KARNEVĀLS | "Mana pasaka" Tukuma TIC
Jaunpils pils atdzīvosies pasakainā karnevālā, kur senatnes mūri piepildīsies ar krāsām, mūziku un noslēpumiem. | Skatīt vairāk
Latvija
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 23.12.2025 - 05.01.2026 Atklāj mierpilnu atpūtu Bauskā Bauskas TIC
Atklāj mierpilnu atpūtu Bauskā - daba, klusums un harmonija ķermenim un prātam, kur ikdienas steiga paliek aiz muguras. | Skatīt vairāk
Kolektīva saliedēšanās Rēzeknē  Rēzeknes pilsētas TIC
Ir brīdis svinēt pirmās Jauna gada dienas savam kolektīvam, lai kārtīgi iekustētos 2026.gadā! | Skatīt vairāk
Uzņēmumi


Jelgavas reģionālais tūrisma centrs
,

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2026 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2026 1st-studio.com

 
Total Timed::0.73638391sec.